عرضه فیبر نوری
شنبه , آذر ۱۵ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / مرکز خرید فیبر نوری سینگل مود ایرانی

مرکز خرید فیبر نوری سینگل مود ایرانی

مرکز خرید فیبر های نوری سینگل مود ایرانی، انواع کابل های نوری این برند را در نمونه های خاکی، کانالی و زره دار برای فروش در انبار های خود موجود کرده است. این کابل ها غالبا از گزینه های اصلی مورد استفاده در پروژه های سراسر کشور می باشد.
بدون شک فیبر های نوری در سال های اخیر یکی از مهم ترین محصولات حوزه سیم و کابل بوده است که در پروزه های مخابراتی و به ویژه قسمت زیر ساخت شرکت مخابرات ایران استفاده شده است.
این مرکز خرید فیبر نوری ضمن تامین و واردات فیبر های نوری از برند های معتبر خارجی بسته به نیاز بازار، برند های داخلی ایرانی رفسنجان را نیز در لیست فروش خود قرار داده است.

مرکز خرید فیبر نوری

بدون شک فیبر های نوری سینگل مود که در مسافت های طولانی استفاده شده و تکنولوژی انتقال اطلاعات در آنها با فیبر های نوری مالتی مود متفاوت است، یکی از مهم ترین فیبر های نوری موجود در بازار به شمار می رود که ایرانی اقدام به تولید نمونه های ۱۲، ۲۴ و ۴۸ کور این فیبر ها کرده است. نمونه های ۷۲ کور تا ۱۴۴ کور این کابل ها نیز در لیت فروش کابل سنتر قرار دارد.
فیبر های نوری خاکی و کانالی از مهم ترین فیبر های نوری سینگل مود می باشند که با توجه به پروژه های داخلی و شرایط محیطی آنها بر روی خط تولید ایرانی قرار می گیرد.
این مجموعه به نوعی با عقد قرارداد مستقیم با پروژه های مخابراتی، تلاش می کند تا محصولات ایرانی را به صورت ویژه و مستقیم به آنها ارائه نماید.

مرکز خرید فیبر نوری سینگل مود خارجی

مرکز خرید کابل سنتر علاوه بر عرضه مستقیم محصولات ایرانی لیست برخی از برند های معتبر خارجی را نیز به مشتریان خود ارائه می نمایند. این برند ها شامل :

  • دراکا دانمارک
  • OFO عمان
  • leoni آلمان
  • fiberland انگلستان 
  • TKF هلند
  • USA-3M آمریکا
  • Qualenet

می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده فیبر نوری ocuc شهید قندی یزد

قیمت عمده انواع فیبر های نوریocuc و obuc شهید قندی یزد را می توانید به صورت به روز از نمایندگی فروش رسمی محصولات شهید قندی یزد دریافت نمایید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام