عرضه فیبر نوری
چهارشنبه , آذر ۱۲ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / مرکز پخش فیبر نوری ossc

مرکز پخش فیبر نوری ossc

فیبرهای نوری ossc یا مهاردار که بر روی تیرها در مسافت های طولانی نصب می شود، در این مرکز پخش با برندهای مختلف داخلی و خارجی عرضه می شود.
فیبرهای نوری امروزه متناسب با استفاده در محیط های مختلف به صورت خاکی، کانالی و هوایی یا ossc باعث می شود این کابل ها به راحتی روی تیرها نصب شود و در مسافت های طولانی به ویژه در مناطق کوهستانی که امکان نصب فیبرهای نوری هوایی وجود دارد، از این کابل های نوری استفاده می شود.
مرکز پخش انواع فیبرهای نوری و تجهیزات شبکه در کنار عرضه تولیدات کابل های خاکی و کانالی، فیبرهای نوری ossc را به صورت سفارشی و موجود به پروژه ها عرضه می کند.

فیبر نوری ossc

فیبرهای نوری ossc در این مرکز فروش تلاش می شود با برند شهید قندی یزد برای مشتریان و پروژها تامین شود تا حمایت قاطع آراد کابل از تولیدات داخلی و کارخانه های داخلی به طور کامل انجام شود.
فیبرهای نوری در این مرکز فروش با برند نگزنس، draka، عمان، شهید قندی، لئونی و فایبرلند به همراه تهران سیمین فر و رفسنجان در این مرکز پخش عرضه می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام