عرضه فیبر نوری
دوشنبه , آبان ۵ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / قیمت بهترین فیبر نوری مخابراتی

قیمت بهترین فیبر نوری مخابراتی

قیمت بهترین کابل های فیبر نوری مخابراتی در انواع ایرانی و خارجی با برند های شهید قندی یزد، رفسنجان، نگزنس، draka، LS کره، فایبرلند و سایر برند های معتبر بازار را می توانید به صورت به روز از واحد فروش این مجموعه استعلام نمایید.
فیبر های نوری مخابراتی به دلیل استفاده در پروژه های شبکه، در بسیاری از مکان ها و بخش ها به سبب انتقال اطلاعات با سرعت بالا و ایمن مورد استفاده قرار می گیرند.
قیمت مناسب کابل های فیبر نوری نسبت به کابل های مخابراتی مسی باعث شده است، پروژه ها نسبت به استفاده از این کابل ها راغب تر باشند.
بهترین فیبر های نوری در بازار ایران مربوط به برند های شهید قندی یزد و برند هایی نظیر نگزنس می باشد، که مشتریان این فیبر ها در پروژه های دولتی ملزم به استفاده از برند شهید قندی در پروژه های خود می باشند. از این رو آراد کابل با شناخت صحیح پروژه های مخابراتی، فیبر های نوری شهید قندی یزد را به عنوان بهترین گزینه، در لیست فروش دائمی خود قرار داده است.

فیبر نوری مخابراتی

در کنار عرضه بهترین فیبر های نوری ایرانی و خارجی، تجهیزات شبکه و فیبر نوری در این مجموعه به صورت تخصصی عرضه می شود و پروژه ها می توانند خرید خود را به صورت کلی از این مجموعه انجام دهند.
انواع پچ کورد های فیبر نوری، پیگتیل های فیبر نوری، مفصل ها و قلم فیبر نوری به همراه دستگاه های ocdr از جمله مواردی می باشد که در آراد کابل با برند های معتبر به مشتریان عرضه می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام