عرضه فیبر نوری
شنبه , آذر ۱۵ ۱۳۹۹
خانه / کابل / خرید بهترین کابل کنترل شیلد دار

خرید بهترین کابل کنترل شیلد دار

بهترین کابل کنترل شیلد دار موجود در بازار کدام است؟ خرید کدام کابل کنترل به صورت شیلد دار و بدون شیلد به پروژه ها پیشنهاد می شود؟
کابل های کنترل یا کابل هایی که به نام کابل فرمان نیز شناخته می شوند، از جمله کابل هایی می باشند که جهت کنترل و راه اندازی ادوات و دستگاه های مختلف در بخش های صنعتی و کارخانجات از آنها استفاده می شود.
این کابل ها به لحاظ ساختمان آنها در دو نوع شیلد دار و بدون شیلد تولید شده و هر کدام بسته به محیط پروژه می تواند مورد استفاده قرار گیرد.
کابل های کنترل شیلد به دلیل دارا بودن شیلد در ساختمان خود از ایجاد نویز بر روی سایر کابل های به ویژه کابل های شبکه و مخابراتی جلوگیری کرده از این رو استفاده از این کابل ها در پروژه ها بسیار راهگشا می باشد.
اما بهترین کابل ها کنترل یا فرمان موجود در بازار متعلق به برندهای یزد و رسانا می باشد که بارها و بارها در پروژه های صنعتی به ویژه نفت، گاز،  پتروشیمی استفاده شده و این کابل ها دارای تاییدیه و استاندارد بوده و معمولا در وندور لیست پروژه های مهم قرار دارد.
هر چند کابل های کنترل دیگری در بازار موجود است که ممکن است به دلیل قیمت مناسبتر مورد توجه برخی از مشتریان باشد، اما آراد کابل پیشنهادهای ویژه خود را همواره ارائه می کند و اگر به هر دلیلی پروژه ها به دنبال گزینه های دیگر باشند آنگاه سایر محصولات و قیمت آنها به مشتریان ارائه می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل آلومینیومی 10*4 زمینی

کابل ۱۶*۴ آلومینیومی زمینی پخش کارخانه

تیم تخصصی آراد کابل با پخش کارخانه ای  کابل ۱۶*۴ آلومینیومی زمینی درخدمت خریداران می …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام