عرضه فیبر نوری
سه شنبه , مهر ۲۹ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / خرید عمده انواع فیبر نوری single mode leoni

خرید عمده انواع فیبر نوری single mode leoni

خرید عمده انواع فیبرهای نوری single mode خاکی و کانالی با برند لئونی leoni از طریق این مرکز فروش انواع فیبرهای نوری ممکن می باشد.
فیبرهای نوری leoni یکی از با کیفیت ترین کابل های نوری خارجی در بازار ایران است که چند سالی است توسط شرکت آراد کابل به صورت مستقیم وارد می شود.
فیبرهای نوری single mode که در مسافت های طولانی، گزینه مناسبی جهت انتقال اطلاعات می باشد، از طریق این مرکز به مشتریان ارائه می شود.
فیبرهای نوری single mode در انواع خاکی و کانالی با مشخصه obuc، ocuc تولید می شوند که این کابل ها بنا به نیازهای پروژه ها توسط تولید کنندگان عرضه می شوند.

فیبر نوری leoni

در خصوص کیفیت تولیدات leoni باید خاطر نشان کرد که این کابل های نوری به دلیل کیفیت قابل قبول و مرغوبیت، در پروژه ها بارها استفاده شده است.

لازم به ذکر است که بسیاری از مشتریان که قصد خرید کابل های نوری با برندهای دیگر را دارند، باید اشاره کرد برندهای nexans، draka، شهید قندی یزد و رفسنجان در این مرکز به مشتریان ارائه می شود.
در خصوص ملاقات های حضوری، پس از صحبت های اولیه و توافق زمان آن تعیین خواهد شد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده فیبر نوری ocuc شهید قندی یزد

قیمت عمده انواع فیبر های نوریocuc و obuc شهید قندی یزد را می توانید به صورت به روز از نمایندگی فروش رسمی محصولات شهید قندی یزد دریافت نمایید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام