عرضه فیبر نوری
سه شنبه , آذر ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / نمایندگی فروش اصلی انواع فیبر نوری تک حالته nexans

نمایندگی فروش اصلی انواع فیبر نوری تک حالته nexans

نمایندگی فروش اصلی انواع فیبرهای نوری nexans در ایران که تمامی کابل های تک حالته و چند حالته این برند را عرضه می کند مجموعه آراد کابل است.
فیبرهای نوری نگزنس nexans به دلیل کیفیت قابل قبول و همچنین قیمت مناسبی که دارند، در سالهای اخیر بسیار مورد توجه پروژه ها در ایران قرار گرفته اند.
فیبرهای نوری خاکی، کانالی، آرمورد و ضدحریق از تولیدات نگزنس می باشد.که بسیاری در ایران، این کابل ها را به هر برند دیگری ترجیح می دهند.
آراد کابل به عنوان عرضه کننده اصلی و نمایندگی فروش nexans در ایران، نه تنها تولیدات آن را در زمینه فیبرنوری، بلکه کابل های شبکه نگزنس را نیز به صورت ویژه عرضه می کند.
این نمایندگی فروش به دلیل عرضه تخصصی انواع فیبر نوری در ایران، در زمان همکاری با پروژه ها پس از ارائه مشخصات فنی فیبر نوری به کارشناسان پروژه ها و تایید فنی آنها، اقدام به ارسال بار برای آنها می کند، در خصوص تسویه حساب مالی برای ارسال بار می توانید شرایط را از همکاران ما در واحد فروش جویا شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده فیبر نوری ocuc شهید قندی یزد

قیمت عمده انواع فیبر های نوریocuc و obuc شهید قندی یزد را می توانید به صورت به روز از نمایندگی فروش رسمی محصولات شهید قندی یزد دریافت نمایید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام