عرضه فیبر نوری
دوشنبه , آبان ۵ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / فروش عمده انواع فیبر نوری armored

فروش عمده انواع فیبر نوری armored

فروش عمده انواع فیبر های نوری armored که به صورت Outdoor در پروژه های مخابراتی مورد استفاده قرار می گیرد، در انواع sm و mm از طریق آراد کابل آغاز شده است.
فیبر های نوری armored به دلیل نوع پوششی که دارا می باشند، در برابر صدمات مکانیکی و صدمات محیطی مقاوم می باشند و این فیبر ها در انواع سینگل مود و مالتی مود تولید شده و عرضه می شود.
فیبر های نوری شهید قندی یزد، نگزنس، دراکا و عمان از جمله محصولاتی می باشند که در این مرکز فروش به صورت عمده و مستقیم به پروژه ها عرضه می شود.
آراد کابل با توجه به همکاری در پروژه های مخابراتی در جهت تامین محصولات مورد نیاز آنها، اعم از فیبر های نوری و کابل های مخابراتی مسی، تلاش کرده است کابل های شبکه مسی، تجهیزات شبکه و فیبر نوری را به صورت ویژه در لیست فروش خود قرار دهد.

فیبر نوری armored

از این رو شرکت های مخابراتی و فعال در پروژه های شبکه، می توانند تجهیزات شبکه و دستگاه های مورد نیاز خود از جمله دستگاه OCDR را از این مرکز فروش خریداری نمایند.
نحوه ثبت سفارش در این مرکز فروش به صورت حضوری و غیر حضوری میسر یوده و فاکتور فروش به صورت رسمی و غیر رسمی قابل صدور می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده فیبر نوری ocuc شهید قندی یزد

قیمت عمده انواع فیبر های نوریocuc و obuc شهید قندی یزد را می توانید به صورت به روز از نمایندگی فروش رسمی محصولات شهید قندی یزد دریافت نمایید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام