عرضه فیبر نوری
سه شنبه , آذر ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / کابل / قیمت جدید بهترین کابل instrument شیلددار

قیمت جدید بهترین کابل instrument شیلددار

قیمت جدید انواع کابل های ابزار دقیق شیلددار یا کابل هایی که اصلاحا با نام کابل های instrument در میان متخصصین در صنعت شناخته می شود، یاد به صورت به روز توسط مسولان خرید پروژه استعلام گردد.
کابل های ابزار دقیق یا اصطلاحا  instrument از کابل های مهم در صنعت می باشد که در بخش های ابزار دقیق برای انتقال مهم فرآیند های صنعتی به یک کنترلر مانند plc یا اتاق های کنترل استفاده می شود.
کابل های instrument به دلایل مختلفی که می توان از آن شرایط محیطی و فنی فرآیند ها از آن یاد کرد، در نمونه های شیلددار کلی و زجی تولید می شوند که این کابل ها باعث انتقال سینگنال ها بدون تاثیر نویز های محیطی به یک کنترلر می شوند.
کابل های ابزار دقیق به صورت زوجی یا اصلاحا به صورت pair نامگذاری می شود و سطح مقطع این کابل های معمولا ۰٫۷۵، ۱، ۱٫۵ و ۲٫۵ میلی متر مربع است که کاربرد نمونه های ۰٫۷۵، ۱ و ۱٫۵ از سایرین به مراتب بیشتر می باشد.
در خصوص مشخصان فنی کابل های ابزار دقیق شیلددار باید به این نکته مهم در خصوص شیلد یا اسکرین کابل های instrument اشاره نمود که این اسکرین می تواند به صورت کلی یا زوجی در کابل وجود داشته باشد.
کابل های ابزار دقیق با شیلد کلی در واقع با مشخصه ای به شکل cu/pvc/oscr/pvc شناخته می شود که درواقع اسکرین کلی این کابل ها شامل نوار پلی استر، سیم مسی تخلیه و فویل آلومینیوم می باشد. این کابل ها تحت استاندارد BS EN 50288-7 تولید می شوند که غالبا در پروژه های مربوط به نفت، گاز و پتروشیمی کاربرد گسترده ای دارند.
اما کابل های ابزار دقیق با صورت تخصصی و خاص می شود با عایق های خاصی مانند سیلیکونی، هالوژن فری، مقاوم در برابر مواد نفتی و همچنین با عایق xlpe نیز تولید شوند.
از این رو مجموعه آراد کابل آمادگی تامین کابل های ابزار دقیق یا instrument را با مشخصات RE-Y (ST)Y، RE-Y (ST)YRY، RE-2X(ST)Y، RE- 2X(ST)YRY و همچنین کابل های با مشخصات شیلد زوجی و کلی با عایق پی وی سی و XLPE به صورت زره دار و ضد حریق را به پروژه ها دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین قیمت کابل ۱۶+۳۵*۳ آلومینیومی سه فاز

تیم فروش آراد کابل بهترین قیمت کابل ۱۶+۳۵*۳ آلومینیومی سه فاز را ارائه می کند. …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام