عرضه فیبر نوری
شنبه , مهر ۵ ۱۳۹۹
خانه / کابل / مرکز خرید کابل تبریز هادی

مرکز خرید کابل تبریز هادی

مرکز خرید انواع کابل های برق افشان و ساختمانی تبریز هادی، به مرکزیت تهران و فعال بودن دفتر تبریز این مرکز فروش، آماده ارائه محصولات به مشتریان سراسر کشور است.
تبریز هادی یکی از تولیدکنندگان سیم و کابل کشور با تولید محصولات استاندارد و مرغوب در تبریز توانسته است نامی شناخته شده برای خود در صنعت سیم و کابل دست و نماید.
واحد نمونه صنعتی استان تبریز در سالهای گذشته با تولید کابل های افشان، ساختمانی، سیم و کابل های افشان ارت در سایزهای مختلف توانسته است محصولات مورد نیاز پروژه های مختلف ساختمانی را با بالاترین کیفیت تامین نماید.
این مرکز خرید که در تهران به سراسر کشور محصولات خود را عرضه می کند، ضمن ارائه تولیدات تبریز هادی به مشتریان این کابل ها، به عنوان فروش عمده بسیاری از برندهای تولید کننده سیم و کابل ساختمانی در کشور فعالیت می کند و در مواردی کارشناسان فروش مجموعه اقدام به ارائه پیشنهادهای بهتری نسبت به خرید یک کابل به مشتریان می نمایند که ممکن است این مشاوره ها در خرید مطمئن و مناسب برای مشتریان راهگشا باشد.
لذا در هنگام سفارش به کارشناسان فروش می توانید علاوه برخرید سیم و کابل های تبریز هادی از پیشنهادهای ویژه آنها استفاده نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲.۵*۳ افشان

کابل ۲.۵*۳ افشان بهترین قیمت بازار

کابل ۲.۵*۳ افشان از پرکاربردترین کابل های افشان در بازار به قیمت عمده فروشی و …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام