عرضه فیبر نوری
شنبه , مهر ۵ ۱۳۹۹
خانه / کابل / نمایندگی اصلی انواع کابل مسین

نمایندگی اصلی انواع کابل مسین

نمایندگی اصلی انواع سیم و کابل  و آلومینیومی مسین شرایط ویژه و آسانی را برای خرید مشتریان لحاظ کرده است و محصولات مسین را به صورت عمده و خرده عرضه می کند.
مسین با تولید انواع کابل های آلومینیومی در سایز های مختلف توانسته محصولات خود را به بخش های مختلف صنعتی و ساختمانی عرضه دارد.
کابل های آلومینیومی مسین در انواع تک رشته و چند رشته در سایزهای روتین و مورد استفاده در تاسیسات برقی مشتریان بسیاری دارد و یکی از دلایل استقبال مشتریان از محصولات مسین، قیمت مناسب از این کابل ها می باشد.
کابل آلومینیومی مسین با ساختمان مناسب و عایق های pvc و xlpe تولید می شود و تمامی پروژه ها می توانند از این محصولات استاندارد با کیفیت مطلوب و دارای تاییدبه توانیر استفاده کنند.
نمایندگی اصلی مسین در بازار لاله زار تهران با فراهم کردن بسترهای لازم برای خرید آسان مشتریان تهرانی و شهرستانی، خدمات ویژه ای را به مشتریان ارائه می کند.
البته در صورتی که برای عقد قرار داد جهت تامین کابل های پروژه های  مختلف نیاز به برگزاری جلسه با مدیران فنی پروژه باشد، این مرکز شرایط تشکیل جلسه و عقد قرار داد را ممکن می کند.
اصلی ترین محصولات مسین کابل های آلومینیومی هستند که با تولید این کابل ها توانسته است خود را بیش از پیش بر سر زبان ها بیاندازد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲.۵*۳ افشان

کابل ۲.۵*۳ افشان بهترین قیمت بازار

کابل ۲.۵*۳ افشان از پرکاربردترین کابل های افشان در بازار به قیمت عمده فروشی و …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام