عرضه فیبر نوری
سه شنبه , آذر ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / کابل / مرکز خرید کابل ساختمانی کمان

مرکز خرید کابل ساختمانی کمان

مرکز خرید انواع سیم و کابل های ساختمانی و محصولات کمان زنجان، تمامی کابل ها و سیم های تولید کمان را به صورت عمده و خرده عرضه می کند.
بدون شک یکی از فعال ترین بخش های کشور علی رغم رکود، بخش های ساختمان و توسعه این بخش در کشور می باشد که یکی از مهم ترین بخش های این پروژه ها مربوط به تاسیسات برقی می شود که سیم و کابل های ساختمانی مهم ترین قسمت خرید این پروژه ها به شمار می رود.
سیم و کابل های ساختمانی افشان، خشک و آلومینیومی از کابل های مهم مورد استفاده در سیم کشی و کابل کشی های ساختمان می باشد که به دلیل اهمیت این کابل ها، کارخانه ها و تولید کنندگان بسیاری نسبت به تولید این کابل ها اقدام نموده اند. 
کمان زنجان یکی از برترین و شناخته شده ترین کارخانجات تولید کابل کشور است، که با توجه به فعالیت های خود در بازار سیم و کابل ایران، توانسته است نظر بسیاری از مشتریان و کارفرمایان را به خود جلب کند.
کابل های ساختمانی مسی این برند از محصولات اصلی این مرکز خرید است که بیشترین فروش کابل های ساختمانی این نمایندگی را به خود اختصاص داده است.
کمان در کنار سیم وکابل های ساختمانی، کابل های فرمان جوش را نیز تولید می کند که این کابل ها نیز مورد توجه مشتریان بوده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین قیمت کابل ۱۶+۳۵*۳ آلومینیومی سه فاز

تیم فروش آراد کابل بهترین قیمت کابل ۱۶+۳۵*۳ آلومینیومی سه فاز را ارائه می کند. …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام