عرضه فیبر نوری
دوشنبه , آبان ۵ ۱۳۹۹
خانه / کابل / مرکز خرید بهترین کابل افشان استاندارد

مرکز خرید بهترین کابل افشان استاندارد

مرکز خرید بهترین کابل های افشان برق با تنوع قیمت و کیفیت، به صورت استاندارد، آراد کابل می باشد که برند های مختلفی را به مشتریان عرضه می کند.
کابل های افشان یکی از کابل های مهم در سیستم های برق تک فاز و سه فاز می باشند که به دلیل اهمیت استفاده از آنها در بسیاری از پروژه های ساختمانی باید از نوع استاندارد خریداری شوند.
کابل ها افشان که به صورت غیر استاندارد و بی کیفیت تولید می شوند و برندهای مشخصی ندارند، می توانند باعث ایجاد حوادثی در تاسیسات برقی مختلف شوند که این موضوع بسیار برای کارشناسان فنی پروژه ها دارای اهمیت می باشد.
کابل های برق افشان استاندارد امروزه به وسیله برندهای مختلفی تولید می شوند که قیمت های متفاوت ارائه شده توسط این برندها، به دلیل کیفیت های مختلف تولیدات آنها می باشد.

کابل افشان استاندارد

بسیاری از مشتریان تصور می کنند که کابل های برق استاندارد بایستی عایق مرغوبی داشته باشند، حال آنکه چیزی که باعث اختلاف قیمت در کابل ها می شود هادی مسی استفاده شده در ساختمان کابل است که گاها بسیار مرغوب و با در صد خلوص بالا بوده و گاهی نیز با سطح مقطع پایین تر از حد معمول و درصد خلوص پایین تر می باشد که باعث کاهش قیمت و کیفیت کابل می شود.
آراد کابل به سبب پاسخ به نیاز تمامی مشتریان، کابل های برق را با تنوع در قیمت و کیفیت عرضه می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل آلومینیومی فشار ضعیف

کابل آلومینیومی فشار ضعیف قیمت روز

کابل آلومینیومی فشار ضعیف در انواع تک فاز و سه فاز به صورت عمده در …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام