عرضه فیبر نوری
چهارشنبه , آذر ۵ ۱۳۹۹
خانه / کابل / مرکز فروش کابل لاستیکی پارسیان

مرکز فروش کابل لاستیکی پارسیان

مرکز فروش انواع کابل لاستیکی با کیفیت، با خاصیت ضد آب و ضد روغن را با برند یزد و پارسیان را به صورت عمده و خرده عرضه می کند.
کابل های لاستیکی نوع متفاوتی از کابل می باشند که به دلیل دارا بودن عایق ضد آب و ضد روغن در محل های مختلفی که به نوعی کابل های با عایق پی وی سی نمیتواند مورد استفاده باشد، به کار گرفته می شود.
از موارد کاربرد کابل های با عایق لاستیکی می توان به محل هایی که حاوی آب و روغن می باشند اشاره کرد که این موارد می توانند به کابل های با عایق پی وی سی به شدت آسیب برسانند و تاسیسات برقی را دچار مشکل نمایند.
از طرفی محل هایی که کابل ها به علت متحرک بودن و سایش در معرض فرسایش می باشند کابل های لاستیکی مرغوب می تواند تا حد زیادی برای پروژه ها مناسب باشد.
کابل های لاستیکی ایرانی از باکیفیت ترین کابل ها می باشند که در صورت انتخاب صحیح برند تولید کننده این کابل ها، دوام خوبی را برای پروژه ها خواهد داشت.
پارسیان و جوشکاب یزد از بزرگترین تولید کنندگان کابل های برق، جوش و کنترل لاستیکی با بالاترین کیفیت می باشند که آراد کابل این محصولات را به صورت ویژه به پروژه ها و مشتریان خود عرضه می کند.
کابل های جوش به دلیل در معرض سایش بودن آنها بهتر است از نوع لاستیکی تهیه شود تا کیفیت بهتری را در اختیار جوشکاران قرار دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل 70*1 آلومینیومی

کابل ۷۰*۱ آلومینیومی زمینی فروش ویژه

امروزه کابل های آلومینیومی دربین کاربران جایگاه خود را تثبیت کرده اند و به وفور …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام