عرضه فیبر نوری
سه شنبه , آذر ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / کابل / فروش بهترین کابل تلفن طوسی صادراتی

فروش بهترین کابل تلفن طوسی صادراتی

فروش بهترین کابل های تلفن طوسی یا JY(ST)Y که از عایق پی وی سی در تولید این کابل ها استفاده شده است، از طریق آراد کابل در انواع دو زوج تا ۱۰۰ زوج با کیفیت صادراتی آغاز شده است.
کابل های طوسی تلفن یا مخابراتی، نوعی از کابل های زوجی مسی در مخابرات می باشند که جهت استفاده در تاسیسات داخل ساختمان تولید شده و تا ۱۰۰ زوج به صورت روتین در بازار موجود است، هر چند در برخی از موارد سایز ۲۰۰ زوج این کابل ها نیز در انبار ها موجود می باشد.
اما تولید این کابل ها با بالاترین کیفیت جهت انتقال سیگنال های مخابراتی، از اهمیت بالایی برخوردار است.
کابل های طوسی امروزه با تنوع قیمت و کیفیت بالایی تولید می شوند و برند های مختلفی این کابل ها را تولید کرده و به بازار عرضه می کند.
از این رو این مجموعه تلاش کرده است بهترین نوع کابل های مخابراتی را که صادراتی بوده و تولید کارخانه کرمان می باشد، را به مشتریان خود عرضه نماید.
از این رو تمامی پروژه های مخابراتی از سراسر کشور می توانتد انواع کابل های مخابراتی طوسی و مشکی را با متراژ های متنوع از این مجموعه خریداری نمایند.
آراد کابل در کنار محصولات صادراتی و باکیفیت خود و با هدف رضایتمندی بسیاری از مشتریان، کیفیت های دیگر با قیمت های مختلف را نیز برای مشتریان خود فراهم کرده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین قیمت کابل ۱۶+۳۵*۳ آلومینیومی سه فاز

تیم فروش آراد کابل بهترین قیمت کابل ۱۶+۳۵*۳ آلومینیومی سه فاز را ارائه می کند. …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام