عرضه فیبر نوری
چهارشنبه , مهر ۲ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / قیمت فروش انواع فیبر نوری تک حالته leoni

قیمت فروش انواع فیبر نوری تک حالته leoni

قیمت فروش انواع فیبرهای نوری تک حالته یا single mode بسته به تعداد کورهای کابل های نوری و همچنین برند آن متفاوت است.اما برند leoni گزینه مناسبی برای پروژه ها می باشد.
فیبرهای نوری تک حالته یا single mode در واقع به دلیل نوع تارهای نوری آنها، در انتقال اطلاعات در مسافت های بالا مناسب بوده و به همین دلیل این کابل های نوری، از کابل های مهم در پروژه های زیر ساخت جهت انتقال اطلاعات از مراکز روستایی و بین شهری می باشند.
فیبرهای تک حالته تارهای نوری متفاوتی نسبت به کابل های مالتی مود یا چند حالته دارند و تفاوت این تارهای نوری باعث شده است کاربردهای این کابل ها نیز متفاوت باشد.
این مرکز انواع فیبرهای نوری تک حالته leoni را جهت ارائه به پروژه ها وارد کرده است که قیمت فروش این کابل ها بسته به میزان سفارش مشتریان، می تواند متفاوت باشد.

فیبر نوری تک حالته

اما فیبرهای نوری در این مرکز فروش با برندهای ایرانی و خارجی موجود است و تلاش این مرکز در عرضه تمامی برندهای موجود در بازار به مشتریانی است.در متراژهای بالا و پروژه های بزرگ این شرکت آادگی لازم جهت تامین کابل های مورد نیاز مشتریان را دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده فیبر نوری ocuc شهید قندی یزد

قیمت عمده انواع فیبر های نوریocuc و obuc شهید قندی یزد را می توانید به صورت به روز از نمایندگی فروش رسمی محصولات شهید قندی یزد دریافت نمایید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام