عرضه فیبر نوری
سه شنبه , مهر ۲۹ ۱۳۹۹
خانه / کابل / خرید عمده کابل رسانا اراک

خرید عمده کابل رسانا اراک

خرید عمده کابل های کنترل شیلد دار و بدون شیلد رسانا اراک با قیمت مناسب تری نسبت به سایر برند ها و کیفیت قابل قبول برای مشتریان و پروژه ها ممکن شده است.
کابل های فرمان رسانا کابل اراک در انواع شیلد دار و بدون شیلد از مهم ترین محصولاتی می باشند که توسط این کارخانه تولید شده و در پروژه های صنعتی متعددی استفاده شده است.
کیفیت و قیمت مناسب کابل های کنترل رسانا اراک باعث شده است کارفرمایان و پروژه های مختلفی در سراسر کشور برای خرید این محصولات اقدام نموده و از این کابل ها در پروژه های خود استفاده کنند.
خرید عمده کابل های کنترل رسانا اراک در انواع دو رشته تا ۶۱ رشته با سایز های ۰٫۷۵، ۱، ۱٫۵ و ۲٫۵ از مهمترین محصولات مورد نظر شرکت های مختلف صنعتی بوده است.
آراد کابل که به صورت تخصصی فروش انواع کابل کنترل و فرمان را به همراه کابل های ابزار دقیق زوجی با شیلد کلی و زوجی و همچنین نمونه زره دار این کابل ها در برنامه دارد، تلاش کرده است در کنار تمامی این کابل ها، کابل های فرمان نسوز و سیلیکونی را نیز عرضه کند تا بتواند در این زمینه تمامی محصولات موجود را به مشتریان خود تامین کند.
در کنار محصولات رسانا اراک در این حوزه کابل های فرمان یزد و رسانا از دیگر پیشنهاد های آراد کابل به مشتریان خود است، تا لیست کاملی از این کابل ها با برند های مختلف در دسترس مشتریان ما باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲.۵*۳ افشان

کابل ۲.۵*۳ افشان بهترین قیمت بازار

کابل ۲.۵*۳ افشان از پرکاربردترین کابل های افشان در بازار به قیمت عمده فروشی و …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام