عرضه فیبر نوری
دوشنبه , آبان ۵ ۱۳۹۹
خانه / کابل / قیمت فروش کابل ساختمانی

قیمت فروش کابل ساختمانی

قیمت فروش انواع کابل های ساختمانی افشان، مفتولی یا استخوانی، سیم های افشان در سایز های مختلف به عوامل مختلفی بستگی دارد که قیمت جهانی مس و برند تولید کننده از جمله آنها می باشد.
کابل های ساختمانی که در تاسیسات برقی تک فاز و سه فاز استفاده می شود در شکل ها و با ساختمان های مختلفی تولید می شوند که به طور کلی این کابل های برق در دو دسته مهم کابل های برق مسی و آلومینیومی دسته بندی می شوند.
در واقع عامل اصلی در تعیین قیمت فروش  هر کابل، هادی به کار رفته شده در ساختمان آن کابل می باشد که بخش اعظمی از هزینه تولید آن جهت تامین آن خرج در گام بعدی ساختمان کابل و عایق به کار رفته شده در ساختمان آنها اعم از پی وی سی، XLPE یا عایق سیلیکونی ضد حریق در تعیین قیمت کابل تاثیر گذار است.
هرچند این پایان ماجرا در خصوص تعیین قیمت کابل ها نبوده و برند هایی که اقدام به تولید انواع سیم و کابل می کنند، قیمت های مختلف و در نتیجه قیمت های مختلفی را برای عرضه محصولات خود تعیین می کنند.
آراد کابل با توجه به شرایط فوق و سلیقه های مشتریان در خرید انواع کابل های ساختمانی بیش از ۶ برند را به صورت عمده و با قیمت باور نکردنی در لیست فروش خود قرار داده است.
تنوع محصولات در آراد کابل توانسته است جلب رضایت مشتریان را به همراه داشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل آلومینیومی ۱۰*۲

کابل آلومینیومی ۱۰*۲ مرکز پخش عمده

کابل آلومینیومی ۱۰*۲ دارای ۲ رشته و هر رشته با سطح مقطع ۱۰ میلی متر …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام