عرضه فیبر نوری
شنبه , آذر ۱۵ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / قیمت فروش انواع فیبر نوری ۱۲ core nexans

قیمت فروش انواع فیبر نوری ۱۲ core nexans

قیمت فروش انواع فیبرهای نوری ۱۲ core nexans در انواع خاکی و کانالی تا حدی با هم متفاوت است که لازم است قیمت آنها به صورت به روز استعلام گردد.
اگر بخواهیم یکی از مارک های معتبر خارجی در تولید فیبرهای نوری را معرفی نماییم، برند  nexans می باشد که انواع کابل های نوری ۱۲، ۲۴ و ۴۸ کور را به صورت ویژه به پروژه ها عرضه کند.
فیبرهای نوری ۱۲ core nexans به دلیل استفاده زیادی که در پروژه ها دارند، هم به صورت خاکی و هم به صورت کانالی توسط نگزنس تولید و به بازار ایران عرضه شده است.
این مرکز تخصصی انواع فیبرهای نوری تلاش کرده است ضمن عرضه محصولات نگزنس، به صورت ویژه محصولات لئونی، دراکا و لگراند را در این حوزه عرضه نماید که تمامی نیازهای پروژه های داخلی و مشتریان خود را تامین کند.
آراد کابل به صورت ویژه در زمینه فروش انواع کابل های مخابراتی در سراسر کشور فعال است و در شهرهایی که به دلیل عدم وجود نمایندگی، مشتریان نمی توانند از محصولات این شرکت استفاده کنند ارسال بار در کمترین زمان ممکن برای آنها انجام می شود.

فیبر نوری نگزنس

قیمت های رقابتی ارائه شده به مشتریان را می توان از بارزترین خدمات آراد کابل به مشتریان دانست.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام