عرضه فیبر نوری
سه شنبه , مهر ۸ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / قیمت جدید فیبر نوری مخابراتی

قیمت جدید فیبر نوری مخابراتی

قیمت خرید فیبرهای نوری مخابراتی سینگل مود و مالتی با برندهای ایرانی و خارجی را می توانید به صورت ویژه از آراد کابل دریافت نمایید.
فیبرهای نوری مخابراتی امروزه به صورت گسترده ای در پروژه های مخابرات به صورت خاکی، کانالی و هوایی به کار می روند. این کابل ها بسته به نوع تارهای به کار رفته شده در ساختمان آنها، به صورت های مختلفی از جمله sm، mm و nz تولید می شوند که علاوه بر آن ساختمان کابل ها در قیمت خرید این محصولات تاثیر گذار است.
فیبرهای نوری مخابراتی در ایران با برندهای مختلفی از جمله شهید قندی، رفسنجان و تهران سیمین فر تولید می شوند که این برندها با بالاترین کیفیت به بازار عرضه می شوند هر چند کیفیت و قیمت این برندها قدری با هم تفاوت دارند.
فیبرهای نوری مخابراتی خارجی نیز از گزینه های فروش آراد کابل می باشد که در موارد خاص مانند پروژه های غیر دولتی می توانند پیشنهاد خوبی برای مشتریان محسوب شوند.

فیبرهای نوری موجود در آراد کابل استانداردهای لازم جهت استفاده در تمامی پروژه های مخابراتی را دارا است و این مهم می تواند به مشتریان جهت انتخاب نوع برند کمک کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام