عرضه فیبر نوری
چهارشنبه , آذر ۵ ۱۳۹۹
خانه / کابل / قیمت خرید کابل خودنگهدار پیشرو یزد

قیمت خرید کابل خودنگهدار پیشرو یزد

قیمت خرید انواع کابل های خودنگهدار با برند پیشرو یزد در انواع دو سیمه، سه سیمه، چهار و پنج سیمه به میزان سفارش مشتریان، به آنها ارائه می شود.
کابل های خودنگهدار به عنوان یکی از کابل های محبوب با قیمت خرید مناسب برای طیف وسیعی از مشتریان مجموعه همواره مورد توجه بوده است.
کابل هایی که با هادی آلومینیومی و عایق مشکی از جنس پلی اتیلن یا xlpe، یکی از کابل های با قیمت مناسب می باشد که در متراژ های بالا و محل هایی که احتمال سرقت کابل های مسی وجود دارد، مورد توجه مشتریان است.

کابل خودنگهدار

یکی از تولیدکنندگان کابل های خودنگهدار که توانسته است محصولات باکیفیتی را به پروژه ها عرضه کند، پیشرو یزد می باشد که سایز های متنوع کابل های خودنگهدار را در انواع دو سیمه تا شش سیمه عرضه می کند.
فروش تخصصی انواع کابل های خودنگهدار و آلومینیومی توسط مجموعه آراد کابل باعث شده است مشتریان برای خرید خود بتوانند با مقایسه کیفیت و قیمت برند های مختلف انتخاب مناسبی را داشته باشند.
کابل های خودنگهدار در این مرکز فروش با برند های یزد، مشهد، مسین و فروزان یزد نیز موجود است که تقریبا تمامی برند های استاندارد و مورد توجه مشتریان را شامل می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل 70*1 آلومینیومی

کابل ۷۰*۱ آلومینیومی زمینی فروش ویژه

امروزه کابل های آلومینیومی دربین کاربران جایگاه خود را تثبیت کرده اند و به وفور …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام