عرضه فیبر نوری
سه شنبه , آذر ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / قیمت فروش انواع فیبر نوری خاکی شهید قندی یزد

قیمت فروش انواع فیبر نوری خاکی شهید قندی یزد

قیمت فروش انواع فیبرهای نوری شهید قندی یزد به خاکی یا کانالی بودن فیبرها و همچنین تعداد تارهای استفاده شده در ساختمان کابل بستگی دارد.
فیبرهای نوری خاکی یا obuc به عنوان یکی از مهمترین کابل های نوری استفاده شده در پروژه های مخابراتی توسط برندهای مختلفی تولید می شوند که شهید قندی یزد یکی از شناخته شده ترین کارخانجات است که در داخل کشور توانسته است نیازهای پروژه ها را تولید و به آنها عرضه کند.
کارخانه شهید قندی یزد از زمان تاسیس خود با هدف همکاری در جهت تامین سیم و کابل های مخابراتی سایت مشخص در بازار برای خود تعیین کرده است.
تولید فیبرهای نوری و کابل های شبکه به همراه کابل های مخابراتی مسی از مهمترین تولیات این کارخانه در حوزه پروژه های مخابراتی می باشد.

فیبر نوری خاکی

این محصولات براساس استاندارد شرکت ملی مخابرات ایران تولید شده است و بسیاری از مراکز مخابراتی برای پروژه های خود از محصولات شهید قندی استفاده می کنند و کیفیت تولیدات قندی یزد بر کسی پوشیده نیست.
آراد کابل با فروش ویژه انواع فیبرهای نوری خاکی و کانالی تلاش کرده است با بسیاری از پروژه ها در سراسر کشور در جهت تامین کابل های مورد نیاز آنها کمک کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام