عرضه فیبر نوری
یکشنبه , مهر ۶ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / مرکز پخش انواع فیبر نوری ۴۸ کور nexans

مرکز پخش انواع فیبر نوری ۴۸ کور nexans

مرکز پخش انواع فیبرنوری تولید nexans در نمونه ۱۲، ۲۴، ۴۸، ۷۲ و ۱۴۴ کور، آماده عرضه تولیدات نگزنس به مشتریان و پروژه ها می باشد.
فیبرهای نوری ۴۸ کور که در انواع ۶*۸ و ۱۲*۴ تولید می شوند از پرفروش ترین کابل های نوری خاکی و کانالی می باشند که تولیدکنندگان این فیبرهای نوری به صورت ویژه بر تولید آنها تمرکز داشته اند.
آراد کابل به عنوان مرکز پخش انواع فیبرهای نوری و تجهیزات شبکه تلاش کرده است تولیدات نگزنس را در فیبرهای نوری، کابل های شبکه و تجهیزات مورد نیاز شبکه های مختلف تامین نماید.
در واقع فعالیت بر روی تجهیزات شبکه و کابل های نوری به دلیل گسترش درخواست های مشتریان این مجموعه بوده است که بنا به نیاز های پروژه های خود، نیازمند استفاده از انواع کابل های نوری می باشند.

فیبر نوری nexans

Nexans به عنوان یکی از برندهای خارجی شناخته شده تولیدکننده کابل های نوری، شبکه و تجهیزات شبکه، به دلیل کیفیت قابل قبول محصولات آن، همواره مورد توجه مشتریان ایرانی بوده است و آراد کابل به دلیل فعالیت خود در پروژه های بزرگ خود را ملزم به واردات مستقیم تولیدات آن کرده است.
کارشناسان فروش همچنین می توانند در زمان ثبت سفارش اطلاعات و دیتاشیت فنی محصول را جهت خرید مطمئن در اختیار مشتریان قرار دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده فیبر نوری ocuc شهید قندی یزد

قیمت عمده انواع فیبر های نوریocuc و obuc شهید قندی یزد را می توانید به صورت به روز از نمایندگی فروش رسمی محصولات شهید قندی یزد دریافت نمایید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام