عرضه فیبر نوری
شنبه , مهر ۵ ۱۳۹۹
خانه / کابل / صادرات انواع کابل ۳۳ کیلو ولت آلومینیومی

صادرات انواع کابل ۳۳ کیلو ولت آلومینیومی

در زمینه صادرات انواع کابل های ۳۳ کیلو ولت مسی و آلومینیومی با برندهای مطرح ایرانی، آراد کابل توانسته است گام های بلندی را جهت ارائه خدمت به تولیدکنندگان بردارد.
با توجه به مناسب بودن قیمت کابل های ۳۳ کیلو ولت آلومینیومی نسبت به کابل های با هادی مسی، بسیاری از پروژه ها تهیه کابل های با هادی آلومینیومی را در اولویت کاری خود قرار می دهند.
این کابل ها که در رنج ولتاژی فشار قوی استفاده می شوند، نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از کشورهای منطقه از قبیل سوریه، عراق، لبنان، ترکمنستان، افغانستان و پاکستان، از نیازهای اساسی پروژه ها برشمرده می شود.
از این رو صادرات کابل های فشار قوی تولید ایران نه تنها می تواند کمک بزرگی به صنعت سیم و کابل کشور باشد، بلکه در زمینه مصرفی محصولات با کیفیت ایرانی به کشورهای منطقه بسیار مهم و تاثیر گذار است.

کابل 33 کیلو ولت آلومینیومی

کابل های ۳۳ کیلو ولت در انواع زره دار و سربدار نیز تولید می شوند که این کابل ها هر کدام بسته به شرایط محیطی پروژه ها می تواند بسیار مهم باشد.
اقدام به صادرات انواع کابل ها با رنج ولتاژِی مختلف از طریق آراد کابل، به دلیل توانمندی این مجموعه در بازاریابی داخلی و خارجی بوده است که این مهم باعث ایجاد همکاری نزدیک فی ما بین این شرکت  و تولید کنندگان بزرگ کشور شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲.۵*۳ افشان

کابل ۲.۵*۳ افشان بهترین قیمت بازار

کابل ۲.۵*۳ افشان از پرکاربردترین کابل های افشان در بازار به قیمت عمده فروشی و …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام