عرضه فیبر نوری
شنبه , آبان ۳ ۱۳۹۹
خانه / کابل / قیمت روز بهترین کابل فرمان

قیمت روز بهترین کابل فرمان

قیمت روز انواع کابل های فرمان با بهترین کیفیت بستگی به عوامل متعددی دارد که نوسانات قیمت مس به عنوان مهم ترین هادی این کابل ها از دلایل آن می باشد.
کابل های فرمان یا کنترل که از ۶ رشته تا ۶۱ رشته به صورت متداول تولید می شوند سایز هادی آنها از ۰٫۵ تا ۲٫۵ متغیر است و این کابل ها باید از بهترین نوع محصولات موجود در بازار انتخاب شود تا بتواند بهترین عملکرد را در پروژه ها داشته باشد. 
کابل های فرمان و بهترین نوع این کابل ها مربوط به برند یزد، رسانا و تک می باشد که این کابل ها را به صورت تخصصی تولید کرده و بهترین نوع کابل های فرمان را به بازار عرضه می کنند.
این کابل ها بیشتر با سطح مقطع ۱٫۵ و ۲٫۵ میلی متر مربع بیشترین کاربرد را دارد و به همین دلیل بیشتر موجودی این کابل ها در انبار به این سایز ها تعلق دارد، هر چند سایز های دیگر نیز بنا به سفارش های زیادی که برخی پروژه ها جهت تولید به این مرکز ارائه کرده اند نیز در انبار موجود است.
قیمت کابل های فرمان به تعداد رشته سیم های این کابل ها و همچنین شیلددار بودن یا نبودن آنها بستگی دارد، هرچند تغییرات و نوسانات قیمت جهانی مس به عنوان اصلی ترین مواد اولیه تولید کابل ها و کارخانه های کشور در تعیین قیمت انواع کابل تاثیرگذار است.
واحد فروش آراد کابل به صورت آنی و همه روزه قیمت های روز را به مشتریان ارائه می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲.۵*۳ افشان

کابل ۲.۵*۳ افشان بهترین قیمت بازار

کابل ۲.۵*۳ افشان از پرکاربردترین کابل های افشان در بازار به قیمت عمده فروشی و …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام