عرضه فیبر نوری
شنبه , مهر ۵ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / عرضه کننده فیبر نوری خاکی obuc دفنی

عرضه کننده فیبر نوری خاکی obuc دفنی

عرضه کننده و مرکز فروش انواع فیبر نوری خاکی obuc دفنی در انواع sm، mm و nz آراد کابل می باشد که همکاری گسترده ای با پروژه های سراسر کشور در زمینه تامین کابل های مورد نیاز آنها دارد.  این کابل ها را می توان از پر مصرف ترین فیبر های نوری مخابراتی در سراسر کشور دانست.
فیبر های نوری خاکی که به صورت دفنی مورد استفاده قرار می گیرند، یکی از فیبر های نوری مورد استفاده در بخش های مختلف است که نمونه های سینگل مود و مالتی مود این کابل ها را می توانید از مجموعه آراد کابل تهیه نمایید.
فیبر های نوری خاکی obuc دفنی در انواع ۱۲، ۲۴ و ۴۸ کور موجود می باشد و شرکت های مختلف می توانند برای خرید این کابل ها، از مجموعه آراد کابل اقدام نمایند.

فیبر نوری خاکی obuc دفنی

نمونه مالتی مود و nz این کابل ها نیز به صورت ویژه موجود بوده و در تعداد کور های مختلف قابل ارائه می باشد.
در صورتی که به دنبال خرید عمده انواع فیبر های نوری شهید قندی می باشید، همکاران در واحد فروش آماده همکاری با شما می باشد.

تضمین قیمت مناسب توسط نمایندگی فیبر نوری خاکی دفنی

همکاران این مجموعه در واحد فروش به پروژه های مختلف این تضمین را می دهند که قیمت ارائه شده به آنها بهترین قیمت ممکن در بازار باشد و در صورت ارائه پیش فاکتور با قیمت پایین تر قیمت این مجموعه نیز تغییر خواهد داشت.

بسته بندی فیبر نوری خاکی obuc دفنی

بسته بندی انواع فیبر نوری خاکی obuc که توسط این نمایندگی به پروژه های سراسر کشور ارائه می شود، قرقره های ۴۰۰۰ متری می باشند که غالبا در صورت نیاز به متراژ های پایین تر این امکان برای مشتریان وجود دارد که در خواست خود را ثبت نمایند تا از طریق برش، فیبر نوری مورد نیاز آنها تامین گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام