عرضه فیبر نوری
یکشنبه , آبان ۴ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / مرکز خرید فیبر نوری چند حالته قندی

مرکز خرید فیبر نوری چند حالته قندی

مرکز خرید انواع فیبرنوری چند حالته یا مالتی مود شهید قندی یزد در تهران، آمادگی همکاری با پروژه های سراسر کشور جهت تامین فیبرنوری و تجهیزات مورد نیاز آنها را دارد.
فیبرهای نوری چند حالته شهید قندی یزد در تعداد کورهای مختلف به صورت OBUC و OCUC تولید می شوند که این نوع از کابل های نوری با توجه به ویژگی های تارهای آنها جهت انتقال اطلاعات در پروژه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.
شهید قندی یزد در کنار فیبرهای چند حالته، فیبرهای نوری تک حالته و NZ را نیز تولید می کند که این کابل هابسته به کاربردی که دارند مورد نیاز پروژه های مخابراتی و شبکه در بخش های مختلف می باشند.
فیبرهای نوری شهید قندی یزد به دلیل رعایت استانداردهای تولیدی از بهترین کابل های نوری موجود در بازار به شمار می روند که صد در صد پروژه های دولتی ملزم به استفاده از کابل های این کارخانه می باشند.

فیبر نوری چند حالته

آراد کابل با عرضه کابل های نوری و مسی شهید قندی یزد، یکی از بزرگ ترین عرضه کنندگان کابل های مخابراتی و تجهیزات شبکه و فیبرنوری در ایران به شمار می رود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده فیبر نوری ocuc شهید قندی یزد

قیمت عمده انواع فیبر های نوریocuc و obuc شهید قندی یزد را می توانید به صورت به روز از نمایندگی فروش رسمی محصولات شهید قندی یزد دریافت نمایید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام