عرضه فیبر نوری
سه شنبه , آذر ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / کابل / خرید عمده کابل ۳۳ کیلو ولت یزد

خرید عمده کابل ۳۳ کیلو ولت یزد

خرید عمده و با متراژهای پایین کابل های ۳۳ کیلو ولت مسی و آلومینیومی با برند اصلی یزد از طریق شرکت آراد کابل برای مشتریان فراهم است.
کابل های ۳۳ کیلو ولت که در فوق توزیع مورد استفاده قرار می گیرند از کابل های مهم و در عین حال کمیاب بازار به شمار می روند که به دلیل استفاده این کابل ها در پست ها و ولتاژهای بسیار بالا، توسط کارخانجات بزرگ و نامی کشور از قبیل یزد، البرز، ابهر و سیمکو تولید می شوند.
کابل های ۳۳ کیلو ولت در دو نوع با هادی مسی و آلومینیومی تولید می شوند که این مهم به دلیل نیازهای پروژه ها و شرایط اقتصادی آنها در خرید کابل بوده است.
کابل های ۳۳ کیلو ولت یزد در واقع از بهترین کابل های فشار قوی موجود در بازار می باشد که به دلیل فعالیت گسترده این برند در عرضه انواع کابل های مسی و آلومینیومی به بازار صورت گرفته است.

کابل 33 کیلو ولت

کابل های فشار قوی در سایزهای پرکاربرد آن از مهمترین محصولات موجود در این مجموعه می باشد که پاسخگوی نیازهای فوری پروژه ها در تامین این کابل ها بوده است.
پروژه های توانیر و صنعتی از بزرگ ترین مشتریان کابل های فشار قوی در ایران می باشند که آراد کابل همکاری با آنها را تجربه کرده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین قیمت کابل ۱۶+۳۵*۳ آلومینیومی سه فاز

تیم فروش آراد کابل بهترین قیمت کابل ۱۶+۳۵*۳ آلومینیومی سه فاز را ارائه می کند. …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام