عرضه فیبر نوری
چهارشنبه , مهر ۳۰ ۱۳۹۹
خانه / کابل / خرید بهترین کابل مخابراتی و تلفن در بازار

خرید بهترین کابل مخابراتی و تلفن در بازار

خرید بهترین کابل های مخابراتی در بازار از چه طریقی ممکن است؟ آیا این کابل ها را می توان با هر متراژی خریداری نمود؟ بهترین برند های تولید کننده این کابل ها کدامند؟
کابل های مخابراتی و تلفن به صورت زوجی تولید می شوند و این کابل ها به دلیل استفاده در تاسیسات مخابراتی ساختمان ها و منازل مسکونی و همچنین پروژه های مخابراتی باسیم شرکت مخابرات ایران، از مهم ترین کابل های این صنعت مهم به شمار می روند.
اما در برخی از پروژه ها مشتریان به دنبال خرید بهترین کابل های مخابراتی می باشند و با برند های مختلف تولید کننده این کابل ها آشنا نیستند و یا اطلاعاتی در مورد نحوه انتخاب بهترین کابل برای استفاده خود را نمی دانند و احتیاج به مشاوره دارند.
کابل های مخابراتی امروزه به صورت زوجی تولید شده و از ۲ زوج تا ۲۰۰ زوج به صورت روتین تولید می شوند که این کابل ها گاهی در برخی پروژه های خاص تا ۶۰۰ زوج نیز استفاده می شوند.
لازم به ذکر است کابل های مخابراتی به دلیل استفاده در محیط های مختلف مانند استفاده در بیرون ساختمان، داخل ساختمان، استفاده در کانال و همچنین دفن در خاک، با ساختمان های مختلفی تولید می شوند که لازم است مشتریان برای خرید این کابل ها در ابتدا محلی که کابل قرار است در آن قرار گیرد را تعیین کنند.
در مرحله بعد باید سایز کابل یعنی ۰٫۴، ۰٫۵ یا ۰٫۶ بودن سطح مقطع کابل های مخابراتی تعیین شود و پس از این مراحل باید تعداد زوج سیم ها برای تعداد مشترکین موجود تعیین شود و سپس به سراغ برند تولید کننده کابل ها رفت تا بتوانیم بهترین گزینه را انتخاب نماییم.
در حوزه کابل های مخابراتی، ایران دارای بیش از ۱۰ تامین کننده نامی با عرضه محصولات باکیفیت و قیمت های متنوع است که آراد کابل در زمینه فروش کابل های مخابراتی سعی کرده است لیست کاملی از محصولات را به صورت ویژه به پروژه ها عرضه نماید.
از این رو کارشناسان فروش مجموعه که امکان خرید اینترنتی و حضوری را برای مشتریان فراهم کرده اند، بهترین گزینه ها را برای انتخاب مشتریان به آنها معرفی می کنند.
در هر حال خرید بهترین کابل مخابراتی موجود در بازار با توجه به موضوعات یاد شده به شرایط خرید مشتریان بستگی دارد که قیمت های متنوع به آنها ارائه خواهد شد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲.۵*۳ افشان

کابل ۲.۵*۳ افشان بهترین قیمت بازار

کابل ۲.۵*۳ افشان از پرکاربردترین کابل های افشان در بازار به قیمت عمده فروشی و …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام