عرضه فیبر نوری
چهارشنبه , مهر ۳۰ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / فروش آنلاین فیبر نوری خاکی ایران

فروش آنلاین فیبر نوری خاکی ایران

فروش آنلاین از طریق سایت آراد کابل برای فیبر های نوری خاکی و کانالی
تولید ایران، خدمتی متفاوت از این مجموعه می باشد که برای ارائه خدمات بهتر
به پروژه ها راه اندازی شده است.
فیبر های نوری خاکی یا فیبر های obuc و obfc در انواع سینگل مود و مالتی مود به صورت ۱۲، ۲۴ و ۴۸ کور از پرمصرف ترین محصولات و کابل های مخابراتی بر شمرده می شود که لزوم عرضه آنها به صورت آنلاین باعث شده است تا مجموعه آراد کابل به شرکت های مخابراتی سراسر کشور، خدمات ویژه ای را در فروش این محصولات ارائه کند.
فیبر های نوری خاکی که مناسب استفاده در خاک و به صورت دفنی می باشد توسط برند های مختلفی تولید می شوند که با توجه به نیاز های داخلی پروژه های مختلف، برند های خارجی برای تامین این نیاز ها وارد شده اند.
اما در ایران برند های شهید قندی یزد و رفسنجان تلاش کرده اند برای تامین نیاز پروژه ها انواع فیبر های نوری خاکی و کانالی را تولید کنند که در این میان برای تاممین برخی از این محصولات باید به ناچار از برند های خارجی استفاده نمود.
اما به هر حال این مجموعه با تامین تخصصی انواع کابل های فیبر نوری در نمونه های خاکی و کانالی، تلاش می کند حضور فعالی در میان پروژه های مخابراتی داشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام