عرضه فیبر نوری
شنبه , مهر ۵ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / نمایندگی اصلی انواع فیبر نوری single mode ایران

نمایندگی اصلی انواع فیبر نوری single mode ایران

نمایندگی اصلی انواع فیبرهای نوری singlemode تولید ایران توسط برند های شهید قندی ، رفسنجان و تهران سیمین فر، آراد کابل می باشد.
کابل های نوری single mode در واقع به فیبرهای نوری خاص با تارهای منحصر به فرد گفته می شود که به دلیل نوع خاص انتقال اطلاعات در این کابل های نوری، در مسافت های طولانی از آنها استفاده می شود.
این کابل ها بسته به میزان نیاز پروژه می تواند در انواع ۱۲، ۲۴، و ۴۸ کور خریداری شود هرچند در مورد ساختمان کابل و محیطی که کابل قرار است در آن قرار گیرد نیز تصمیماتی باید اتحاذ شود که این موضوع به طراحی مهندسان طرح بستگی دارد. 
فیبرهای نوری ایران در انواع سینگل مد به دلیل کیفیت بالا، در رده اولین انتخاب های پروژه ها قرار دارد و در صورتی که این کابل ها، با تولیدات ملی موجود نباشد، گزینه ها و برند های خارجی باکیفیت می تواند جایگزین آنها در طرح شود.
این نمایندگی که به صورت تخصصی انواع کابل های نوری و مسی مخابراتی را به پروژه ها عرضه می کند، امکان خرید آسان و غیر حضوری را برای شرکت ها فراهم کرده استکه با ارائه فاکتور رسمی به پروژه های دولتی و خصوصی صورت می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده فیبر نوری ocuc شهید قندی یزد

قیمت عمده انواع فیبر های نوریocuc و obuc شهید قندی یزد را می توانید به صورت به روز از نمایندگی فروش رسمی محصولات شهید قندی یزد دریافت نمایید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام