عرضه فیبر نوری
شنبه , آبان ۳ ۱۳۹۹
خانه / کابل / کابل شبکه cat6 sftp شهید قندی یزد

کابل شبکه cat6 sftp شهید قندی یزد

کابل شبکه cat6 sftp شهید قندی یزد که به صورت indoor و outdoor مورد استفاده قرار می گیرد، یکی از بهترین کابل های موجود در بازار داخل است که تست فلوک با تمامی پارامتر های آن توسط این کابل ها پاس می شود. قیمت نمایندگی این مجموعه باعث می شود که مشتریان بتوانند به آسانی محصولات مورد نیاز خود را از این مرکز تهیه نمایند.

شهید قندی یزد یکی از بزرگترین تولید کنندگان کابل های شبکه در ایران است که توانسته است نیاز های مخابراتی داخل را تا حد زیادی تامین نماید. تولید کابل های مخابراتی مسی، کابل های فیبر نوری و کابل های شبکه از جمله فعالیت های این برند می باشد که به کشور های همجوار نیز صادر می شود.

کابل شبکه cat6 sftp شهید قندی یزد

اگر بخواهیم به محصولات این برند معتبر ایرانی اشاره نماییم، می بایست به محصولات:

اشاره نمود.

کابل شبکه cat6 sftp به صورت قرقره های ۵۰۰ متری عرضه می شود که می تواند با عایق پلی اتیلن مشکی و همچنین عایق پی وی سی برای استفاده به صورت outdoor و indoor مورد استفاده قرار گیرد.

چرا کابل شبکه cat6 sftp شهید قندی یزد؟

اینکه چرا کابل های شبکه cat6 sftp شهید قندی یزد را برای خود انتخاب نماییم، دلیل مشخصی دارد و آن این است که کابل های شبکه شهید قندی یزد به دلیل کیفیت بالا با نمونه های خارجی موجود در بازار که غالبا به صورت برند های fake نیز وجود دارند رقابت داشته و اصالت این کابل ها توسط این مجموعه تضمین می شود. در صورت عدم رضایت مشتریان از کابل های برند شهید قندی یزد این مجموعه آمادگی خود را برای جبران ضرر های پروژه شما اعلام می دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲.۵*۳ افشان

کابل ۲.۵*۳ افشان بهترین قیمت بازار

کابل ۲.۵*۳ افشان از پرکاربردترین کابل های افشان در بازار به قیمت عمده فروشی و …

کانال تلگرام