عرضه فیبر نوری
یکشنبه , آبان ۴ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / فیبر نوری ۲۴ core خاکی obuc

فیبر نوری ۲۴ core خاکی obuc

فیبر نوری ۲۴ core خاکی obuc و کانالی ocuc یکی از پرکاربرد ترین فیبر های و نوری در پروژه های مخابراتی به شمار می رود. این کابل های نوری با برند های مختلفی در بازار می تواند خریداری شود مه قصد داریم در اینجا اطلاعات دقیقی در خصوص این دسته از فیبر های نوری به شما ارائه کنیم تا بتوانید خرید خوب و مطمئنی را تجریه نمایید.

نکته مهمی که در خصوص فیبر نوری ۲۴ core خاکی می بایست بدانید این است که این کابل ها غالبا به صورت ۶*۴ تولید می شوند و این کابل های نوری ۴ لوز داشته که هر کدام حاوی ۶ تار نوری می باشد. ۲۴ تار نوری غالبا برای استفاده در پروژه ها گزینه مناسبی بوده و به همین دلیل این دسته از کابل ها از بهترین گزینه ها به شمار می روند.

فیبر نوری ۲۴ core خاکی که با برند های ایرانی شهید قندی یزد، تهران سیمین فر و رفسنجان ارائه می شود، دارای تاییدیه های لازم برای استفاده در پروژه های مختلف می باشد.

فیبر نوری ۲۴ core به صورت سینگل مود، مالتی مود و nz تولید می شود که بر اساس نیاز پروژه ها که قصد دارند انتقال اطلاعات را با چه ویژگی هایی انجام دهند، می تواند انتخاب شده و به مشتریان ارائه شود.

فیبر نوری 24 core خاکی

فیبر نوری ۲۴ core کانالی که ساختمان متفاوت تری نسبت به فیبر های نوری خاکی دارد، نیز از تولیدات برند های یاد شده است که می تواند گزینه مناسبی برای مشتریان این محصولات باشد. این دسته از فیبر های نوری در کانال های کابل ها و همچنین در لوله ها می توانند قرار گرفته و به صورت دفنی استفاده شوند.

برند های تولید کننده فیبر نوری ۲۴ core خاکی

اگر بخواهیم در این بخش برند های تولید کننده فیبر نوری ۲۴ core خاکی را به شما معرفی نماییم، می بایست به نام های :

  • شهید قندی یزد
  • تهران سیمین فر
  • رفسنجان
  • ofo عمان
  • TKF هلند
  • ETK ترکیه
  • Fiberland انگلستان
  • Nexans
  • USA-3M امریکا
  • Qualenet

اشاره نود که این برند های شناخته شده می تواند در پروژه های مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

از آنجایی که خرید فیبر نوری یک امر کاملا تخصصی می باشد، پشنهاد می شود که برای خرید این محصولات همواره از مشاوره های کارشناسان این مجموعه استفاده نمایید تا بتواند ضمن خرید مطمئن، بهترین قیمت را برای خرید فیبر نوری مورد نیاز خود بپردازید.

فیبر نوری

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (4 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

کانال تلگرام