عرضه فیبر نوری
جمعه , مهر ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / کابل / خرید بهترین کابل فشار قوی ۳۳ کیلو ولت

خرید بهترین کابل فشار قوی ۳۳ کیلو ولت

خرید بهترین کابل های فشار قوی مسی و آلومینیومی ۳۳ کیلو ولت از چه طریقی امکان پذیر است؟ این کابل ها با چه برند هایی در بازار موجود می باشد؟
کابل های فشار قوی ۳۳ کیلو ولت به دلیل استفاده در پروژه های تحت نظارت توانیر و همچنین لزوم خریداری این کابل ها به صورت رسمی از شرکت های معتبر، از طریق مجموعه آراد شرایط آن فراهم شده است.
این کابل ها از کابل های خاصی بوده که با هادی مسی و آلومینیومی تولید می شوند و در صورتی که پروژه ای به دلیل مسائل اقتصادی توان صرف هزینه برای کابل های مسی را نداشته باشد می تواند از معادل کابل های آلومینیومی استفاده کند.
کابل های فشار قوی ۳۳ کیلو ولت با برند هایی از قبیل یزد، البرز و ابهر در بازار ایران موجود است که گاهی برخی از کارخانه های یاد شده به دلیل قراردادهایی که با بخش های مختلف منعقد می کنند، قادر به عرضه محصولات در بازار نمی باشد.
آراد کابل به عنوان نزدیکترین شرکت عرضه کننده کابل های فشار قوی به کارخانه های بزرگ کشور، تمامی محصولات این برند ها را با شرایط ویژه و در اسرع وقت برای پروژه ها تامین می کند. 
این مجموعه تلاش کرده است بسیاری از کابل های پرمصرف این حوزه را در انبارهای خود موجود کرده تا در کمترین زمان بتواند آنها را دراختیار پروژه ها قرار دهد.
مجموعه آراد کابل به واقع یکی از بزرگترین بازرگانی های کشور در حوزه سیم و کابل برشمرده می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲.۵*۳ افشان

کابل ۲.۵*۳ افشان بهترین قیمت بازار

کابل ۲.۵*۳ افشان از پرکاربردترین کابل های افشان در بازار به قیمت عمده فروشی و …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام