عرضه فیبر نوری
جمعه , مهر ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / کابل / نمایندگی فروش اصلی کابل مخابراتی کرمان

نمایندگی فروش اصلی کابل مخابراتی کرمان

نمایندگی فروش اصلی کابل های مخابراتی و کواکسیال کرمان با فروش کابل های اصلی این برند به مشتریان سراسر کشور، آمادگی همکاری با شما می باشد.
کابل های مخابراتی زوجی که به صورت فویل دار تولید می شوند، از کابل های مخابراتی مسی می باشند که به صورت indoor و outdoor تولید می شوند.
کرمان با تولید کابل های مخابراتی طوسی و مشکی، از بزرگترین و معروفترین تولید کنندگان کابل مخابراتی در کشور می باشد که توانسته مرغوبترین کابل های مخابراتی را تولید و به بازار عرضه کند.
نمایندگی فروش کابل های مخابراتی طوسی و مشکی کرمان تمامی کابل های این برند را به صورت ویژه برای عرضه به مشتریان فراهم کرده است.

کابل مخابراتی کرمان

کابل های مخابراتی کرمان در مواردی که کابل های برندهای دیگر نتوانسته جوابگو باشد، در پروژه ها به خوبی جوابگو بوده است و کیفیت این محصولات در حد صادراتی می باشد.
این مرکز فروش با هر متراژی کابل های کواکسیال و مخابراتی کرمان را به مشتریان عرضه می کند  مشتریان شهرستانی می توانند جهت خرید انواع کابل های مخابراتی کرمان با واحد فروش آراد کابل هماهنگی های لازم را به عمل آورند.
کابل های مخابراتی زمینی و هوایی کرمان با مشخصه  jy(st)yو jy(st)2y عرضه می شوند و قرقره های ۱۰۰۰ متری این کابل ها در انبارها موجود است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲.۵*۳ افشان

کابل ۲.۵*۳ افشان بهترین قیمت بازار

کابل ۲.۵*۳ افشان از پرکاربردترین کابل های افشان در بازار به قیمت عمده فروشی و …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام