عرضه فیبر نوری
یکشنبه , آبان ۴ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / قیمت خرید فیبر نوری چند حالته رفسنجان

قیمت خرید فیبر نوری چند حالته رفسنجان

قیمت خرید انواع فیبرهای نوری تک حالته و چند حالته رفسجان در انواع خاکی، کانالی و هوایی به صورت به روز به پروژه ها و مشتریان این کابل های نوری ارائه می شود.
فیبرهای نوری چند حالته یا مالتی مود از جمله کابل های نوری جهت انتقال اطلاعات در مسافت های نسبتا کم می باشد که در انواع آرمورد، خاکی، کانالی و هوایی تولید و عرضه می شود.
این کابل های نوری با گسترش فعالیت های مخابراتی در سراسر کشور و جهان توسط برندهای مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود که یکی از تولیدکنندگان این کابل ها، کارخانه فیبرنوری رفسنجان می باشد.
فیبرنوری رفسنجان با دارا بودن کیفیت لازم در شاخصه های تولیدی، یکی از کابل های مرغوب در بازار به شمار می رود که در پروژه های مخابراتی و زیرساخت مورد استفاده قرار گرفته است.

فیبر نوری چند حالته رفسنجان

فیبرهای نوری رفسنجان به لحاظ کیفیت تولیدی در انواع خاکی و کانالی، سینگل مود و مالتی مود در حد قابل قبولی می باشد که قیمت این محصولات باعث شده است بسیاری از پروژه ها برای خرید محصولات این برندها پیشگام باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش انواع فیبر نوری اینترنت مرغوب

مرکز فروش انواع فیبر نوری اینترنت مرغوب

مرکز فروش انواع فیبرهای نوری اینترنت شهید قندی یزد، این کابل ها را در نمونه های سینگل مد و مالتی مد به صورت ویژه به پروژه های سراسر کشور عرضه می کند.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام