عرضه فیبر نوری
چهارشنبه , آذر ۵ ۱۳۹۹
خانه / کابل / نمایندگی فروش اصلی بهترین کابل های pvc

نمایندگی فروش اصلی بهترین کابل های pvc

نمایندگی فروش اصلی انواع کابل های برق و مخابراتی با عایق پی وی سی که بهترین کابل های موجود در بازار را به صورت عمده و خرده عرضه می کند، آراد کابل می باشد.
کابل های با عایق pvc یا اصطلاحا پروتودور از مهمترین کابل هایی می باشند که به دلیل استفاده در پروژه های مخابراتی و برقی، توسط مشتریان خریداری می شوند.
اما بهترین کابل های برق با عایق پی وی سی و یافتن کابلی با این مشخصات یک امر سلیقه ای در بازار می باشد. بهترین کابل از نظر یک خریدار ممکن است کابلی با رعایت استانداردهای تولیدی و کیفیت بالا باشد و قیمت آن برای خریدار از اهمیت بالایی برخوردار نباشد، اما از نظر دیگری تنها مناسب ترین قیمت برای یک کابل از اهمیت بالایی برخوردار باشد.
درخصوص کابل های مخابراتی نیز این موضوع صادق می باشد. اما مجموعه آراد کابل که فعالیتی در سطح کشوری دارد و برای تامین نیازهای مشتریان خود با سلیقه های مختلف، اقدام به فروش کابل ها با تنوع قیمت و کیفیت گرفته است.
موردی که تنها با همکاری تامین کنندگان و تولید کنندگان بزرگ کشور در سطوح مختلف محقق شده است.
وجود برندهای ناشناخته در بازار که ممکن استت برخی از مشتریان کابل ها با آن آشنا نباشند می تواند یکی از موارد مورد توجه برای مراجعه به این مرکز و نمایندگی فروش برندهای مختلف کابل های با عایق پی وی سی  pvc باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل 70*1 آلومینیومی

کابل ۷۰*۱ آلومینیومی زمینی فروش ویژه

امروزه کابل های آلومینیومی دربین کاربران جایگاه خود را تثبیت کرده اند و به وفور …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام