عرضه فیبر نوری
چهارشنبه , مهر ۳۰ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / فروش عمده فیبر نوری مالتی مود

فروش عمده فیبر نوری مالتی مود

فروش عمده فیبر های نوری مالتی مود و سینگل مود با برند های مختلف ایرانی و خارجی از طریق آراد کابل یکی از خبر های ویژه برای مشتریان انواع فیبر نوری می باشد که قصد داریم در این مورد برند های مختلف موجود را به مشتریانمان
بررسی نماییم.
فیبر های نوری امروزه از کابل هایی می باشند که به دلیل توانایی در سرعت بخشیدن به انتقال اطلاعات به صورت گسترده در پروژه های مخابراتی مورد استفاده قرار می گیرند.

فیبر های نوری مالتی مود
که به کابل های چند حالته نیز شهرت دارند در انواع خاکی و کانالی و به صورت armored متناسب با نیاز های محیطی پروژه های مختلف تولید و عرضه می شوند.
این فیبر های نوری در این مجموعه با برند های معتبری از جمله شهید قندی یزد، draka لهستان، ofo عمان، ls کره، USA- 3m و برند های معتبر دیگر که در بازار غالبا جز انتخاب اول پروژه های مخابراتی می باشد، قابل عرضه است.
همکاری آراد کابل با پروژه های مختلف مخابراتی در سراسر کشور چه در زمینه تامین کابل های مورد نیاز آنها و چه از نظر مشاوره و اجرای پروژه ها، باعث شده است بسیاری از مشتریان علاوه بر خرید کابل های نوری و مخابراتی مسی از این مجموعه، از مشاوره های کارشناسان این واحد فروش بهره مند شوند.

فیبر نوری مالتی مود

از این رو شرکت های مختلف می توانند علاوه بر خرید تجهیزات و کابل های نوری از این مرکز، در صورت نیاز به مشاوره، این موضوع را به کارشناس فروش اطلاع دهند.
فروش عمده کابل های نوری سینگل مود و مالتی مود، تجهیزات شبکه و همچنین مشاوره در زمینه اجرای پروژه ها از برنامه های این مرکز فروش است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام