مجموعه آراد کابل شما را به خرید بهترین محصولات سیم، کابل و فیبرنوری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده فیبر نوری مالتی مود

فروش عمده فیبر های نوری مالتی مود و سینگل مود با برند های مختلف ایرانی و خارجی از طریق آراد کابل یکی از خبر های ویژه برای مشتریان انواع فیبر نوری می باشد که قصد داریم در این مورد برند های مختلف موجود را به مشتریانمان
بررسی نماییم.
فیبر های نوری امروزه از کابل هایی می باشند که به دلیل توانایی در سرعت بخشیدن به انتقال اطلاعات به صورت گسترده در پروژه های مخابراتی مورد استفاده قرار می گیرند.

فیبر های نوری مالتی مود
که به کابل های چند حالته نیز شهرت دارند در انواع خاکی و کانالی و به صورت armored متناسب با نیاز های محیطی پروژه های مختلف تولید و عرضه می شوند.
این فیبر های نوری در این مجموعه با برند های معتبری از جمله شهید قندی یزد، draka لهستان، ofo عمان، ls کره، USA- 3m و برند های معتبر دیگر که در بازار غالبا جز انتخاب اول پروژه های مخابراتی می باشد، قابل عرضه است.
همکاری آراد کابل با پروژه های مختلف مخابراتی در سراسر کشور چه در زمینه تامین کابل های مورد نیاز آنها و چه از نظر مشاوره و اجرای پروژه ها، باعث شده است بسیاری از مشتریان علاوه بر خرید کابل های نوری و مخابراتی مسی از این مجموعه، از مشاوره های کارشناسان این واحد فروش بهره مند شوند.

فیبر نوری مالتی مود

از این رو شرکت های مختلف می توانند علاوه بر خرید تجهیزات و کابل های نوری از این مرکز، در صورت نیاز به مشاوره، این موضوع را به کارشناس فروش اطلاع دهند.
فروش عمده کابل های نوری سینگل مود و مالتی مود، تجهیزات شبکه و همچنین مشاوره در زمینه اجرای پروژه ها از برنامه های این مرکز فروش است.

فرهاد بازرگان زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: فرهاد بازرگان زاده

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09120961243
  شماره تماس: 02133911013
  شماره تماس: 02133116101
  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: aradcable@gmail.com

مجموعه آراد کابل شما را به خرید بهترین محصولات سیم، کابل و فیبرنوری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید