عرضه فیبر نوری
چهارشنبه , مهر ۳۰ ۱۳۹۹
خانه / کابل / مرکز خرید کابل کنترل رسانا اراک

مرکز خرید کابل کنترل رسانا اراک

مرکز خرید کابل های کنترل و فرمان رسانا اراک با قیمت مناسب نسبت به کابل
های با برند رسانا اصلی، را به مشتریان و پروژه های سراسر کشور عرضه می
شود.
کابل های فرمان یا کنترل به دلیل استفاده در پروژه های کنترلی و لزوم چند رشته بودن این کابل ها برای راه اندازی ادوات مختلف در این پروژه ها تولید می شوند.
کابل های فرمان که گاهی توسط مشتریان با عنوان کابل های instrument نیز شناخته می شوند، بیشترین کاربرد را در پتروشیمی ها، صنایع نفت و گاز و صنایع و کارخانه های کوچک دار می باشند.
بیشتر کابل های کنترل به صورت ۷ رشته و بالاتر بوده و سایز های ۰٫۷۵، ۱ ، ۱٫۵ و ۲٫۵ بیشترین کاربرد های این کابل ها را به خود اختصاص داده است.
این کابل ها بسته به نوع شیلد دار و بدون شیلد بودن این کابل ها، قیمت های مختلف و کاربرد های مختلفی را برای استفاده کنندگان از این محصولات به ارمغان می آورد.
کابل های شیلد دار به دلیل مقابله با نویز های محیطی و گاها مقابله با اثرات جریان برق بر روی کابل های دیگر، می تواند حائز اهمیت باشد.
عرضه و فروش تخصصی کابل های کنترل و instrument از طریق آراد کابل، این امکان را برای پروژه های مختلف فراهم می کند تا سفارش های عمده و خرده خود را از طریق این مجموعه پیگیری کنند.
کابل های کنترل نسوز با عایق سیلیکونی از دیگر کابل های مهم این مجموعه بوده که می تواند در بسیاری از پروژه های صنعتی مورد استفاده باشد.
ضمنا نکته مهم در عرضه این کابل ها با برند رسانا اراک و رسانا اصلی، ارائه تاییدیه ها استاندارد های لازم در این حوزه می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲.۵*۳ افشان

کابل ۲.۵*۳ افشان بهترین قیمت بازار

کابل ۲.۵*۳ افشان از پرکاربردترین کابل های افشان در بازار به قیمت عمده فروشی و …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام