عرضه فیبر نوری
چهارشنبه , مهر ۹ ۱۳۹۹
خانه / کابل / مرکز فروش انواع کابل مشهد

مرکز فروش انواع کابل مشهد

مرکز فروش انواع کابل مشهد در چه شهرهایی قرار دارد؟ چگونه می توان محصولات مشهد را از نمایندگی اصلی آن خریداری نمود؟ مشهد در میان تولید کنندگان کابل چه رتبه ای دارد؟
مشهد یکی از بزرگترین کارخانه های سیم و کابل کشور و از قدیمی ترین آنها محسوب می شود. مشهد که به تازگی یکی از قطب های صنعتی کشور نیز می باشد تعداد زیادی از کارخانه های تولید سیم و کابل را در خود جای داده است.
اما کارخانه اصلی مشهد که بزرگترین کارخانه سیم و کابل خراسان است و در زمینه تولید انواع سیم و کابل مسی و آلومینیومی فعال است دارای نمایندگی و مراکز فروش در خود مشهد و تهران می باشد.
البته پیشنهاد ما برای مشتریان شهرستانی خرید از دفتر فروش تهران است چرا که امکان ارسال بار در پایتخت در کمترین زمان به هر نقطه ای ممکن است.
مرکز فروش سیم و کابل مشهد در تهران تلاش می کند که خرید غیر حضوری و آنلاین را نیز برای مشتریان مهیا کند و به همین دلیل مورد توجه بسیاری از مشتریان است.
اما مشتریانی که به نوعی آشنایی با تولید کنندگان سیم و کابل کشور ندارند و از کیفیت محصولات مشهد آگاه نیستند باید این نکته را یاد آور شد که مشهد در میان تولیدکنندگان کشور در رتبه نخست است و باکیفیت ترین محصولات را تولید و عرضه کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲.۵*۳ افشان

کابل ۲.۵*۳ افشان بهترین قیمت بازار

کابل ۲.۵*۳ افشان از پرکاربردترین کابل های افشان در بازار به قیمت عمده فروشی و …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام