عرضه فیبر نوری
جمعه , مهر ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / مرکز خرید انواع فیبر نوری کانالی

مرکز خرید انواع فیبر نوری کانالی

مرکز خرید انواع فیبرنوری خاکی و کانالی با برندهای داخلی و خارجی، آماده همکاری در عرضه محصولات خود به مشتریان، شرکت ها و پروژه ها در تهران و شهرستان می باشد.
کابل های فیبرنوری کانالی یکی از مهم ترین فیبرهای نوری مورد استفاده در طرح های مخابراتی می باشد که به صورت مالتی کور و با ساختمانهای متناسب استفاده به صورت خاکی، و کانالی و آرمورد تولید و عرضه می شوند.
مشخصات فنی کابل های کانالی به صورت ocuc و ocfc می باشد که به کابل های کانالی خشک و ژله ای شهرت دارند.
اما تولیدکنندگان متعددی در داخل و خارج کشور اقدام به تولید انواع فیبرنوری خاکی و کانالی نده اند که این تولید کنندگان در داخل و خارج از کشور فعالیت می کنند.
برند های شهید قندی یزد، تهران سیمین فر و رفسنجان که از تولید کنندگان داخلی فیبرهای نوری خاکی و کانالی می باشند، محصولات خود را با بالاترین کیفیت تولید م کند.
در کنار تولیدکنندگان داخلی به دلیل شرایط تولید خاص فیبرهای نوری، برندهای nexans، draka، leoni و لگراند نیز محصولات خود را از طریق آراد کابل در بازار ایران عرضه نموده اند که کیفیت متنوع و قیمت های مختلفی را برای مشتریان به همراه دارند.
این مرکز خرید تلاش می کند بهترین مشاوره را در خرید کابل های نوری متناسب با نیاز مشتریان به آنها ارائه کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده فیبر نوری ocuc شهید قندی یزد

قیمت عمده انواع فیبر های نوریocuc و obuc شهید قندی یزد را می توانید به صورت به روز از نمایندگی فروش رسمی محصولات شهید قندی یزد دریافت نمایید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام