عرضه فیبر نوری
چهارشنبه , مهر ۹ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / نمایندگی فروش فیبر نوری اینترنت ایران

نمایندگی فروش فیبر نوری اینترنت ایران

نمایندگی فروش انواع فیبرنوری اینترنت ایران که در کارخانه های شهید قندی تهران سیمین فر و رفسنجان تولید می شوند، آماده همکاری با پروژه های مختلف می باشد.
نمایندگی فروش انواع فیبرهای نوری تولید ایران که در نمونه های سینگل مود و مالتی مود تولید می شوند، شرکت آراد کابل می باشد که به دلیل فعالیت تخصصی در زمینه فروش انواع فیبرنوری، نمونه خاکی، و ossc این فیبرها را به صورت ویژه با برندهای تولید ایران و خارج عرضه می کند.
فیبرهای نوری خاکی و کانالی که در انتقال دیتا در شبکه اینترنت استفاده می شوند، از کابل های نوری مهم در شبکه زیر ساخت به شمار می رود.

فیبر نوری اینترنت

با توجه به اهمیت سرعت پروژه هادر به پایان رساندن کار و نیاز اصلی آنها به خرید انواع فیبرهای نوری، آرادکابل با راه اندازی یکی سیستم تخصصی در عرضه انواع فیبرهای نوری تلاش کرده است یکی نمایندگی فروش فعال و در دسترس برای مشتریان سراسر کشور باشد.همکاری با پروژه های فنی مختلف و تامین فیبرهای نوری اینترنت برای آنها از دستاوردهای آراد کابل در مدت فعالیت خود بوده است.
برندهای خارجی و ایرانی تولید کننده فیبرنوری در سالهای اخیر به صورت مستقیم توسط آراد کابل عرضه شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام