عرضه فیبر نوری
دوشنبه , آذر ۱۰ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / مرکز خرید فیبر نوری مالتی مود leoni

مرکز خرید فیبر نوری مالتی مود leoni

مرکز خرید انواع فیبرهای نوری مالتی مود یا چند حالته به صورت خاکی و کانالی این کابل های نوری را با برند leoni عرضه می کند.
فیبرهای نوری مالتی مود multimode به دلیل ویژگی تارهای نوری آنها، در مسافت های کوتاه به خوبی می توانند اطلاعات کاربران را در موارد مختلف انتقال دهند.
این کابل های نوری مانند نمونه سینگل مود آنها، در انواع خاکی و کانالی تولید می شوند که به دلیل استفاده زیاد این کابل های نوری در پروژه های کشور، leoni پس از تولید فیبرهای نوری مالتی مود اقدام به صادرات این کابل ها به بازار ایران نموده است.
با توجه به برندهای مختلفی که در کشور موجود است و گستردگی تولید کنندگان داخلی و خارجی برندهای تولید فیبر نوری، لازم است خریداران این کابل ها به صورت ویژه نسبت به استفاده از مشاوره ها، کارشناسان اقدام نمایند تا بتوانند بهترین فیبر نوری را جهت خرید انتخاب کنند.

فیبر نوری لئونی

محصولات leoni به دلیل کیفیت قابل قبولی که دارند در این مرکز خرید به صورت دست اول و وارد کننده اصلی این کابل های نوری به مشتریان عرضه می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده فیبر نوری ocuc شهید قندی یزد

قیمت عمده انواع فیبر های نوریocuc و obuc شهید قندی یزد را می توانید به صورت به روز از نمایندگی فروش رسمی محصولات شهید قندی یزد دریافت نمایید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام