عرضه فیبر نوری
جمعه , مهر ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / مرکز فروش فیبر نوری in/out ایران

مرکز فروش فیبر نوری in/out ایران

مرکز فروش انواع فیبرهای نوری in/out تولید ایران، این کابل های نوری را با برند شهید قندی یزد، رفسنجان و تهران سیمین فر عرضه می کند.
فیبرهای نوری in/out که مناسب استفاده در پروژه هایی می باشد که قسمتی از کابل نوری در داخل ساختمان و بخش دیگر خارج از ساختمان قرار دارد، با تعداد کورهای مختلف تولید می شود.
ایران که در زمینه تولید فیبرهای نوری خاکی، کانالی و in/out در سالهای اخیر قوی عمل کرده است، توانسته نیازهای داخلی را تا حد توان توسط سه تولید کننده اصلی خود برطرف نماید.
این مرکز فروش انواع فیبرهای نوری تولید ایران و برندهای خارجی رابه صورت تخصصی عرضه می کند و دفتر این شرکت که ویژه عقد قرارداد برای تامین کابل های نوری می باشد، آماده پذیری از مشتریان گرامی است.

فیبر نوری in/out

لازم است شرکت ها و مشتریان برای خرید از این مرکز فروش، ابتدا با ثبت درخواست خود و دریافت پیش فاکتور اقدام نمود و پس از آن برای اجرای مراحل پایانی و تسویه حساب به  دفتر شرکت مراجعه کنند.
آراد کابل در واقع با عرضه انواع کابل های مخابراتی مسی و نوری، یکی از پیشگامان در عرضه انواع سیم و کابل مخابراتی به شمار می رود. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام