عرضه فیبر نوری
چهارشنبه , مهر ۳۰ ۱۳۹۹
خانه / کابل / قیمت فروش کابل مخابراتی کرمان

قیمت فروش کابل مخابراتی کرمان

قیمت فروش انواع کابل های مخابراتی کرمان، کابل های تلفن زمینی، هوایی و کابل های کواکسیال این برند مهم، به صورت به روز قابل ارائه به مشتریان مجموعه می باشد.
کابل های مخابراتی با هادی مسی نه تنها در بخش های مختلف مخابرات و مراکز مخابراتی کاربرد دارد، بلکه در پروژه های ساختمانی و آپارتمان ها نیز از کابل های مهم به شمار می رود.
در زمینه کابل های مخابراتی کارخانه های متعددی اقدام به تولید این کابل ها با قیمت مناسب و شرایط فروش آسان برای مشتریان می کنند، اما در میان آنها تنها نام کرمان می باشد که به کیفیت و مرغوبیت کالا شناخته شده و بسیاری از پروژه ها تنها مجاز به استفاده از محصولات این برند می باشند.
کابل های تلفن هوایی، زمینی و کابل های کواکسیال و آنتن در انواع مختلف از تولیدات این کارخانه می باشد که در سالهای اخیر توانسته است سهم بالایی از صادرات این کابل ها به کشورهای منطقه را به خود اختصاص دهد.
در خصوص قیمت این کابل های مخابراتی با برند کرمان، به دلیل نوسانات زیادی که در بازار سیم و کابل وجود دارد، آراد کابل توانسته است در سالهای اخیر با یک تیم فروش قوی، به صورت آنی قیمت ها را به شرکت های مختلف و مشتریان در بخش های خصوصی ارائه کند.
از این رو مشتریان کابل های مخابراتی برای خرید محصولات کرمان به صورت به روز می توانند قیمت کابل های مورد نیاز خود را از واحد فروش استعلام کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل ۲.۵*۳ افشان

کابل ۲.۵*۳ افشان بهترین قیمت بازار

کابل ۲.۵*۳ افشان از پرکاربردترین کابل های افشان در بازار به قیمت عمده فروشی و …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام