عرضه فیبر نوری
شنبه , آذر ۱۵ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / قیمت فیبر نوری obuc ایران

قیمت فیبر نوری obuc ایران

قیمت فیبرهای نوری obuc یا خاکی تولید ایران با نمونه های مشابه خارجی تفاوت چندانی نداشته و لازم به ذکر است که تولیدات کارخانه های ایران با کیفیت بالا همراه بوده است.
آیا فیبرهای نوری obuc را می شناسید؟ با تولیدکنندگان داخلی و خارجی این فیبرهای نوری آشنایی دارید؟ بزرگترین مرکز خرید انواع فیبرنوری در ایران کدام است؟
فیبرهای نوری خاکی که به اختصار با obuc شناخته می شوند، یکی از فیبرهای نوری مهم در استفاده پروژه های مخابراتی زیر ساخت می باشد که به دلیل ساختمان این کابل ها، قابل استفاده به صورت مستقیم در زیر خاک است.
فیبرهای نوری obuc در ایران توسط برندهای شهید قندی یزد، رفسنجان و تهران سیمین فر تولید می شود که در واقع تولیدات مرغوب این سه برند در سالهای اخیر توانسته در پروژه های متعددی استفاده گردد.

فیبر نوری  obuc

اما بزرگترین مرکز فروش کابل های مخابراتی و نوری در ایران، شرکت آراد کابل می باشد که در سالهای اخیر توانسته است انواع کابل نوری و مسی مخابراتی مورد نیاز پروژه ها را تامین نماید.
واردات انواع کابل های نوری خارجی با برند nexans، draka، leoni و  fiberland از طریق این مجموعه، آراد کابل را به بزرگترین مرکز عرضه کابل های نوری obuc، ocuc و in/out بدل کرده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام