عرضه فیبر نوری
چهارشنبه , آذر ۵ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / قیمت روز انواع فیبر نوری single mode شهید قندی

قیمت روز انواع فیبر نوری single mode شهید قندی

قیمت روز انواع فیبر های نوری single mode شهید قندی یزد بر اساس لیست
کارخانه و ۹ درصصد مالیات بر ارزش افزوده به مشتریان ارائه می شود.
قیمت روز انواع فیبر های نوری single mode شهید قندی یزد بر اساس لیست کارخانه و ۹ درصصد مالیات بر ارزش افزوده به مشتریان ارائه می شود.فیبر های نوری در نمونه های single mode و multi mode بسته به نوع آنها یعنی obuc، ocuc، ossc، armored و adss بودن آنها و همچنین تعداد تار های فیبر نوری به کار رفته شده در ساختمان آنها قیمت های متفاوتی را دارند.
از این رو لازم است مشتریان این محصولات به صورت ویژه با واحد فروش آراد کابل برای دریافت لست قیمت محصولات مورد نیاز خود در تماس باشند تا بتوانند با ارائه مشخصات فنی فیبر نوری مورد نیاز خود، قیمت روز آن را از واحد فروش دریافت نمایند.
در برخی پروژه های خاص که قبلا از فیبر های نوری شهید قندی در کار خود استفاده نموده اند و خواستار تامین مجدد این فیبر نوری می باشند ارائه کد محصول ضروری بوده تا بتوان دقیقا محصولی با مشخصات همان فیبر نوری به آنها ارائه شود.
شهید قندی یزد در راستای همکاری با پروژه های مختلف تلاش نموده است تا انواع فیبر های نوری پرکاربرد را تولید کرده و به بازار عرضه کند.
نکته مهم در خصوص قیمت فیبر های نوری می باشد که بعضا به دلیل واسطه های زیادی که در بازار این نوع کابل ها وجود دارد، مشتریان فیبر های نوری را با قیمت های به مراتب بالاتری خریداری می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع فیبر نوری تک حالته ایرانی

مرکز فروش اصلی انواع فیبر نوری تک حالته ایرانی

نمایندگی فروش اصلی انواع فیبرهای نوری تک حالته با برند شهید قندی یزد، شرکت آراد کابل در تهران می باشد.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام