عرضه فیبر نوری
یکشنبه , آبان ۴ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / خرید آنلاین انواع فیبر نوری outdoor leoni

خرید آنلاین انواع فیبر نوری outdoor leoni

خرید آنلاین و اینترنتی فیبر های نوری outdoor با برند های نگزنس و leoni یکی از خدمات آراد کابل در زمینه فروش انواع فیبر های نوری به مشتریان می باشد.
فیبر های نوری Outdoor که متناسب با استفاده به صورت خاکی و کانالی می باشند، به صورت ویژه توسط برند های مختلف تولید کننده فیبر نوری در ایران و خارج از ایران تولید و عرضه می شود.
فیبر های نوری Outdoor leoni در انواع مالتی کور یکی از محصولات این مرکز به شمار می رود، که به صورت واردات مستقیم در اختیار پروژه ها قرار می گیرد.
در خصوص فیبر های نوری ایرانی می توان به انواع obuc و ocuc اشاره نمود که این فیبر های نوری با نام Outdoor نیز شناسایی می شوند.

فیبر نوری Outdoor leoni

کابل های نوری به دلیل ویژگی های مناسبی که دارا می باشند، در سال های آینده به عنوان یکی از گزینه های اصلی در پروژه های بزرگ و کوچک مطرح خواهند شد، هر چند اکنون نیز این کابل ها به صورت گسترده تولید می شوند.
فیبر های نوری را می توان جایگزین مناسبی برای کابل های مسی دانست و از این رو آراد کابل به صورت ویژه فروش این محصولات را برنامه کاری خود قرار داده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده فیبر نوری ocuc شهید قندی یزد

قیمت عمده انواع فیبر های نوریocuc و obuc شهید قندی یزد را می توانید به صورت به روز از نمایندگی فروش رسمی محصولات شهید قندی یزد دریافت نمایید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام