عرضه فیبر نوری
چهارشنبه , آذر ۵ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / فروش آنلاین فیبر نوری ۱۲ کور شهید قندی

فروش آنلاین فیبر نوری ۱۲ کور شهید قندی

فروش آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری شهید قندی یزد در نمونه های sm و mm12 کور به صورت فاکتور رسمس و غیر رسمی گامی بلند در ارائه خدمات برتر به مشتریان آراد کابل می باشد.
فیبرهای نوری ۱۲ کور در انواع ۶*۲ و ۱۲*۱ به صورت obuc و ocuc از تولیدات مهم شهید قندی یزد می باشد که از تارهای نوری مرغوب فوجیکارا در تولید آنها شده است.
فیبرهای نوری شهید قندی یزد متناسب با پروژه هادر انواع single mode و multimode تولید می شوند که تولید این کابل ها بسته به نیازهای داخلی در انواع ۱۲ کور تا ۴۸ کور به صورت obuc و ocuc در برنامه قرار گرفته است.
نماینگی رسمی شرکت شهید قندی یزد که عرضه کابل های شبکه و فیبر نوری این برند را به همراه کابل های مخابراتی زوجی ژله فیلد در برنامه قرار داده است، تلاش کرده است که فروش اینترنتی محصولات را جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان ارائه کند.

فیبر نوری 12 کور

در خصوص خرید آنلاین فیبرهای نوری و کابل های مخابراتی، این مرکز فروش آمادگی ارائه فاکتور رسمی فروش به شرکت ها و نهادهای مختلف را دارد.
از این رو در صورت نیاز به مشاوره در پروژه های خود می توانید از کارشناسان فروش آراد کابل استفاده نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام