عرضه فیبر نوری
پنج شنبه , مرداد ۲۳ ۱۳۹۹
خانه / کابل / قیمت خرید کابل تبریز هادی

قیمت خرید کابل تبریز هادی

قیمت خرید سیم و کابل های افشان، کابل های آلومینیومی و کابل های NYY تولید تبریز هادی را با تخفیف کارخانه می توانید برای پروژه های خود به صورت آنی از واحد فروش آراد کابل دریافت کنید.
یکی از برند هایی که به صورت ویژه سیم و کابل های ساختمانی و فشار ضعیف را در انواع مختلف تولید می کند، کارخانه تبریز هادی بوده که با تولید این محصولات گام بلندی در عرضه محصولات خود به بخش های ساختمانی برداشته است.
قیمت خرید کابل های تبریز هادی به صورت ویژه محصولات ساختمانی مسی و آلومینیومی را در حوزه سیم و کابل تولید می کند، به صورت ویژه با آخرین تغییرات قیمت جهانی مس دچار تغییر شده و باید به صورت به روز استعلام شود.
تبریز هادی به دلیل واقع بودن در شهر تبریز و استقبال مردم منطقه شمال غرب از محصولات آن، بیشتر محصولات خود را در این بخش از کشور عرضه کرده است، اما آراد کابل قصد دارد با فراهم نمودن تمامی شرایط برای عقد قرارداد با پروژه های سراسر کشور، محصولات این برند را به صورت ویژه به تمامی کشور ارائه کند.
برای پروژه هایی که به نوعی برای خرید انواع سیم و کابل ساختمانی می خواهند اقدام نمایند، محصولات تبریز هادی پیشنهاد می نماییم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل آلومینیوم قیمت پخش عمده

کابل آلومینیوم قیمت پخش عمده در انواع تک رشته و چند رشته برای استفاده به عنوان کابل برق سه فاز و تک فاز در تاسیسات برقی با قیمت مناسب تر نسبت به کابل های مسی توسط این مجموعه به مشتریان در سراسر ایران عرضه می شود.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام