عرضه فیبر نوری
سه شنبه , آذر ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / فیبر نوری / قیمت جدید فیبر نوری کانالی nzdsf

قیمت جدید فیبر نوری کانالی nzdsf

قیمت جدید و به روز فیبر های نوری nzdsf یا نسل جدید و سوم فیبر های نوری و
دیگر انواع کابل های نوری موجود در بازار از طریق مجموعه آراد کابل به
صورت ویژه و آنی در اختیار مشتریان قرار می گیرد.
فیبر های نوری با توجه به نیاز های احساس شده در انتقال اطلاعات در شبکه های مختلف روز به روز تولید آنها بهبود یافته و نسل سوم این کابل ها با نام nzdsf نیز تولید و عرضه گردیده است.
با توجه به نیاز های داخلی کشور برای استفاده از کابل های فیبر نوری در پروژه های مختلف، مجموعه آراد کابل با عرضه انواع کابل های نوری nz، sm، mm و nzdsf تلاش نموده است بهترین محصولات را برای پروژه ها مهیا نماید.
کابل های نوری شهید قندی یزد، draka، ofo، nexans و لگراند از مهم ترین محصولات این مجموعه می باشد که با تنوع در قیمت و کیفیت به مشتریان ارائه می شود.
بدون تردید نگاه شرکت آراد کابل در همکاری با پروژه های داخلی استفاده از فیبر های نوری تولید داخل می باشد تا از این طریق بتواند ضمن عرضه محصولات باکیفیت تولید ایران، از تولید کنندگان خوب کشورمان در زمینه عرضه محصولات آنها حمایت نموده و راه را برای صادرات محصولات توسط آنها را به کشور های دیگر هموار نماید.
این مجموعه در تلاش است تا با به روزترین راه های ارتباطی با مشتریان خود ارتباط داشته و جدیدترین قیمت ها را در کمترین زمان ممکن در اختیار آنها قرار دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128421670 - 02128421340
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری

خرید آنلاین انواع فیبر نوری ۴۸ کور شهید قندی

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرهای نوری 12، 24 و 48 کور شهید قندی یزد خدمتی متفاوت به مشتریان و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام